Widzimy się na mieście – weekend 26 – 28 lipca w Krakowie


25 lipca 2019

Podziel się newsem:

Spędzacie weekend w Krakowie i zastanawiacie się, gdzie warto się wybrać? Śpieszymy z odpowiedzią! Oto nasze propozycje na ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Krakowie

XI Krakow Summer Animation Days 2019

XI Krakow Summer Animation Days 2019

Gdzie:  Mały Rynek

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend w Krakowie rusza kolejna edycja Kraków Summer Animation Days. Podczas czterech dni trwania festiwalu, na Małym Rynku w Krakowie odbywać się będą projekcje najlepszych animacji z ostatniego sezonu oraz liczne warsztaty. Wpadnijcie!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Summer Jazz Festival Kraków 2019

Summer Jazz Festival Kraków 2019

Gdzie:  Piwnica Pod Baranami

Kto:  Aga Zaryan, Szymon Mika

Bilety:  60 zł

To już ostatni weekend Summer Jazz Festival w Krakowie. W ten weekend w Piwnicy pod Baranami zobaczycie między innymi Agę Zaryan oraz Szymona Mikę. Poza tym, w wielu lokalizacjach w całym mieście będą się odbywały inne koncerty i wydarzenia towarzyszące festiwalowi. Zapraszamy!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Nocna Zmiana – pierwszy krakowski nocny market

Nocna Zmiana, czyli pierwszy krakowski nocny market!

Gdzie:  ogród Hali 100-lecia Cracovii

Bilety:  bezpłatne

Pierwszy nocny market w Krakowie startuje w ten weekend! Od piątku do niedzieli przyjdźcie do ogrodu Hali 100-lecia Cracovii, gdzie będzie na Was czekać pyszny street food, rzemieślnicze napoje i dobra muzyka. Otwarte oczywiście tylko w godzinach wieczornych i nocnych!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


The Upside Down: Twin Peaks x Prozak 2.0

The Upside Down Twin Peaks x Prozak 2.0 Karków

Gdzie: Prozak 2.0

Kto:  Discox, Senthia, Whizzer

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

W ten weekend w Krakowie, specjalnie dla fanów mrocznego serialu – impreza w klimacie Twin Peaks. Tej nocy scena klubu Prozak 2.0, dzięki niesamowitym doznaniom wizualnym, zmieni się w prawdziwy portal pomiędzy wymiarami. Selekcję rodem z początku lat 90. zaprezentują Wam Discox, Senthia oraz Whizzer.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Za Tobą Pójdę jak na Bal!

za toba pojde jak na bal Kraków

Gdzie:  Społem Deluxe

Bilety:  bezpłatne

Kto nie lubi potańcówek w rytm największych przebojów lat ’60, ’70, ’80 i ’90! Właśnie takie dźwięki usłyszycie w ten weekend w krakowskim Społem Deluxe. Podczas imprezy Za Tobą Pójdę jak na Bal! bawimy się do białego rana!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Spędzacie weekend w Krakowie i zastanawiacie się, gdzie warto się wybrać? Śpieszymy z odpowiedzią! Oto nasze propozycje na ten weekend! Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Krakowie XI Krakow Summer Animation Days 2019 Gdzie:  Mały Rynek Bilety:  bezpłatne W ten weekend w Krakowie rusza kolejna edycja Kraków Summer Animation Days. Podczas czterech dni trwania festiwalu, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także