Widzimy się na mieście – weekend 26 – 28 lipca, Trójmiasto


25 lipca 2019

Podziel się newsem:

Jeśli planujecie weekend w Trójmieście to świetnie się składa, bo czeka tam na Was wiele atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was te najciekawsze. Widzimy się!

Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Trójmieście

Ørganek w Operze Leśnej

Organek Opera Leśna

Gdzie:  Opera Leśna

Kto:  Ørganek

Bilety:  50 – 80 zł

Weekend w Trójmieście zaczynamy mocnym uderzeniem. Na wyjątkowej scenie Opery Leśnej zagra zespół Ørganek! Spodziewajcie się rock and rollowego grania z najwyższej półki!

Sprawdź inne koncerty rock w Sopocie!


PGNiG Summer Superliga Gdynia 2019

PGNiG Summer Superliga Gdynia 2019

Gdzie:  Plaża Śródmieście, Gdynia

Bilety:  bezpłatne

Największe sportowe emocje wśród szumu fal i w pięknym nadmorskim słońcu? Tylko w ten weekend w Trójmieście, podczas PGNiG Summer Superliga, czyli Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Ręcznej. Na plaży Śródmieście w Gdyni o zwycięstwo powalczą najlepsze polskie drużyny prezentując przy tym widowiskowe rzuty 360 stopni, wrzutki i wiele innych plażowych sztuczek. Musicie to zobaczyć!

Sprawdź inne wydarzenia w Gdyni!


Elektryków X The Very Polish Cut Outs: Tiger & Woods

Elektryków X The Very Polish Cut Outs Tiger & Woods Gdańsk

Gdzie:  Ulica Elektryków

Kto:  Tiger and Woods, Holiday 80, Bisti, Karol Aleksander, Eltron, SLG, Kovvalsky

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Miłośników elektronicznej muzyki zapraszamy tradycyjnie na Ulicę Elektryków, która w ten weekend łączy siły z The Very Polish Cut Outs. Zagrają włoski duet Tiger and Woods, Holiday 80, Bisti, Karol Aleksander, Eltron, SLG i Kovvalsky. Dodatkowo, podczas imprezy wpadnijcie do strefy Hennessy, gdzie Maciek Polak będzie malował obraz na żywo.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Gdańsku!


Wydarzenia w sobotę, 27 lipca w Trójmieście

Męskie Granie 2019 | Gdynia

Męskie Granie 2019 Gdynia

Gdzie:  Park Kolibki, Gdynia

Kto:  Bitamina, LAO CHE, Mazolewski / Porter, Kuba Karaś, Krzysztof Zalewski, Nietrzask, Arek Kłusowski, Syny, Tęskno, NOSOWSKA, Męskie Granie Orkiestra

Bilety:  SOLD OUT

W ten weekend Męskie Granie zawita do Trójmiasta. Oprócz występów najlepszych polskich artystów, takich jak Bitamina, LAO CHE, Mazolewski / Porter, Krzysztof Zalewski, Nietrzask, Arek Kłusowski, Syny, Tęskno czy NOSOWSKA, w Gdyni będziecie świadkami wyjątkowych projektów. Kuba Karaś zaprezentuje Tribute to Lombard. Oczywiście tradycyjnym finałem będzie koncert Orkiestry Męskiego Grania w składzie Zalewski, Organek, Nosowska i Igor Walaszek.

Sprawdź inne festiwale w Gdyni


Wyzwanie Smaku Pepsi – Zlot Foodtruków / Stocznia Gdańska

Wyzwanie Smaku Pepsi Zlot Foodtruków! Stocznia Gdańska

Gdzie:  Stocznie Gdańska

Bilety:  bezpłatne

W trakcie intensywnego weekendu trzeba również dobrze zjeść. O to zadba Zlot Foodtrucków na czele z ekipą kulinarną Lary Gessler, który w sobotę i niedzielę będzie się odbywał na terenie Stoczni Gdańskiej. Dodatkową atrakcją będzie Wyzwanie Smaku Pepsi oraz spotkania z ambasadorami – Martą Wierzbicką i Adamem Wiejakiem.

Sprawdź inne akcje miejskie w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Jeśli planujecie weekend w Trójmieście to świetnie się składa, bo czeka tam na Was wiele atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was te najciekawsze. Widzimy się! Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Trójmieście Ørganek w Operze Leśnej Gdzie:  Opera Leśna Kto:  Ørganek Bilety:  50 – 80 zł Weekend w Trójmieście zaczynamy mocnym uderzeniem. Na wyjątkowej scenie Opery Leśnej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także