Widzimy się na mieście – weekend 26 – 28 lipca, Poznań


25 lipca 2019

Podziel się newsem:

To będzie bardzo muzyczny weekend w Poznaniu. Sprawdźcie, co warto zobaczyć. Dawka najlepszej muzyki na żywo gwarantowana!

Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Poznaniu

Daria Zawiałow #NaFalach

Daria Zawiałow w Poznaniu Na Falach

Gdzie:  Malta

Kto:  Daria Zawiałow

Bilety:  bezpłatne

Daria Zawiałow powraca do Poznania już w ten weekend! Po sukcesie jej drugiej płyty Helsinki, wokalistka nie zwalnia i wciąż jest w trasie, zarażając swoją sceniczną energią coraz większe rzesze fanów. Nie przegapcie jej koncertu na poznańskiej Malcie w ramach cyklu #NaFalach!

Sprawdź inne koncerty pop w Poznaniu


Clock Machine i Mitochondrium | Koncerty #NaWolnym

Clock Machine

Gdzie:  Wolny Dziedziniec

Kto:  Clock Machine, Mitochondrium

Bilety:  5 zł

Na kolejny koncert zespołu Clock Machine poznaniacy również nie musieli długo czekać. Już w ten weekend grupa zagra #NaWolnym. Towarzyszyć jej będzie miejscowy skład – Mitochondrium, prezentujący połączenie soulu, funku, jazzu i rocka. Brzmi, jak mieszanka wybuchowa!

Sprawdź inne koncerty rock w Poznaniu


VNM x DJ Soina | Na Tarasie

VNM x DJ Soina | Na Tarasie w Poznaniu

Gdzie:  Galeria MM

Kto:  VNM, DJ Soina

Bilety:  15 – 30 zł

W ten weekend na tarasie Galerii MM w Poznaniu wyjątkowe zestawienie. Koncert zagra jeden z najbardziej uznanych polskich raperów VNM. Zaraz potem afterparty rozkręci DJ Soina. Spędźcie ten piątkowy wieczór w wyjątkowych okolicznościach muzycznych, z najlepszym widokiem na całe miasto!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 27 lipca w Poznaniu

LuxFest VII #NaFalach

LuxFest w Poznaniu #nafalach

Gdzie:  Jezioro Strzeszyńskie

Kto:  Coma, Luxtorpeda, Arka Noego, Kowczeg Noja

Bilety:  bezpłatne

LuxFest, czyli rodzinna impreza z mocnym uderzeniem startuje już w ten weekend. W ciągu dwóch dni na scenie, w wyjątkowym otoczeniu Jeziora Strzeszyńskiego, zagrają Coma, Luxtorpeda, Arka Noego oraz Kowczeg Noja. Dodatkowo, czekać na Was będzie LuxArt – Rodzinna Strefa Sztuki, w której będą się odbywać warsztaty i inne liczne atrakcje. Przybywajcie tłumnie, miejsca starczy dla wszystkich!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Wczasy i Bloki | Koncerty #NaWolnym

Clock Machine i Mitochondrium Koncerty NaWolnym w Poznaniui

Gdzie:  Wolny Dziedziniec

Kto:  Wczasy, Bloki

Bilety:  2 zł, zapłać przed wejściem

Podczas kolejnego koncertu z cyklu #NaWolnym zagrają dwie poznańskie ekipy. Wczasy zaprezentują ciekawe, gitarowo-syntezatorowe brzmienia, inspirowane latami ’90. Z kolei chwilę wcześniej w elektroniczną podróż zabierze Was duet Bloki. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

To będzie bardzo muzyczny weekend w Poznaniu. Sprawdźcie, co warto zobaczyć. Dawka najlepszej muzyki na żywo gwarantowana! Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Poznaniu Daria Zawiałow #NaFalach Gdzie:  Malta Kto:  Daria Zawiałow Bilety:  bezpłatne Daria Zawiałow powraca do Poznania już w ten weekend! Po sukcesie jej drugiej płyty Helsinki, wokalistka nie zwalnia i wciąż jest w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także