Hunter rusza w jesienną trasę. Sprawdź szczegóły


12 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Jesteście spragnieni mocnych brzmień w wydaniu na żywo? Mamy dla Was dobrą wiadomość, Hunter rusza w jesienną trasę, zwieńczoną jubileuszowym koncertem! Sprawdźcie szczegóły.

Jeśli lubicie heavy metal, to z pewnością znacie grupę Hunter. Zespół został założony w Szczytnie w 1985 roku. Na początku swojej działalności skupiali się wokół środowiska artystycznego podziemia. Ich pierwsze wydawnictwo, album Requiem wydany w 1995 roku, przyczynił się do wzrostu ich popularności.

Hunter
Hunter

Grupa dała się poznać swoim fanom, jako ekipa zaangażowana społecznie. Teksty dotyczące faszyzmu, wojny, przemocy, nietolerancji, głupoty oraz innych problemów, które dotknęły środowiska oraz kraju, w którym żyją muzycy, są ich cechą charakterystyczną. Łączenie tekstów posiadających przekaz i gier słownych z mocnym, gitarowym brzmieniem, to jeden z głównych powodów, dzięki którym Hunter stał się legendą polskiej sceny metalowej.

Hunter – Kiedy umieram…

Podczas 35 lat na scenie Hunter wydał 8 płyt oraz 4 albumy koncertowe. Zespół stał się kultowy w kręgach polskiej muzyki metalowej.

Hunter rusza w jesienną trasę

Hunter w październiku wyruszy w trasę. Możecie być pewni, że jeśli wybierzecie się na koncert, to nie zabraknie na nim niesamowitego klimatu. Usłyszycie dźwięki niespotykanych instrumentów i zobaczycie bogate scenografie.

Hunter w Poznaniu – 3 października – bilety

Już 3 października Hunter wystąpi dla Was w poznańskim Klubie u Bazyla. Start wydarzenia o godzinie 20:00. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Hunter w Zabrzu – 10 października – bilety

Koncert z okazji 35-lecia zespołu został przeniesiony z 14 marca. Hunter przejmie scenę CK Wiatrak w Zabrzu 10 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety wciąż są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Jesteście spragnieni mocnych brzmień w wydaniu na żywo? Mamy dla Was dobrą wiadomość, Hunter rusza w jesienną trasę, zwieńczoną jubileuszowym koncertem! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →