via Facebook

Hunter: trzy koncerty, a po trasie – nowa płyta


29 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Hunter, zespół będący definicją polskiej heavy metalowej sceny już wkrótce zagra trzy koncerty – ostatnie przed przerwą. Po ostatnich występach, grupa zamknie się w studio, żeby spokojnie pisać i nagrywać nowy album. Nie możecie tego przegapić – łapcie bilety na ich show!

Hunter wyrusza w minitrasę

Trzy koncerty, jakie zespół zagra tej jesieni właściwie nie wypada nazywać trasą. Występy pierwotnie miały odbyć się jesienią zeszłego roku – wiadomo jednak, jak pandemia potraktowała branżę muzyczną. Obecnie dzieje się nieco lepiej, więc Hunter wraca na szlak. Odwiedzi jednak jedynie trzy miasta, a to wszystko z powodu szeroko zakrojonych planów na przyszłość.

Zespół ogłosił, że przygotowują materiał na swój kolejny album. Następczyni Arachne z 2019 roku będzie ich dziewiątą studyjną płytą. Hunter w zeszłym roku obchodził trzydziestopięciolecie swojej działalności i jednocześnie dwudziestopięciolecie wydania pierwszego albumu – Requiem.

Być może już w przyszłym roku entuzjaści grupy będą mogli cieszyć się nowym materiałem spod szyldu Huntera. A w oczekiwaniu na to, rekomendujemy udanie się na koncert – póki jeszcze jest okazja.

Hunter Poznań Zabrze koncert bilety
via Facebook

Słowo od zespołu

Gościem specjalnym na koncertach Huntera będzie Roman FanPolszy. Zespół zdecydował się wyjaśnić, dlaczego to właśnie jego zaprosili do udziału w swojej trasie w roli supportu.

Ponieważ od zawsze staraliśmy się łączyć a nie dzielić – zaprosiliśmy na te trzy październikowe koncerty młodego YouTubera, którym jest nie kto inny jak Roman FanPolszy. Możecie, a nawet powinniście sprawdzić koniecznie jego kanał YouTube – https://www.youtube.com/romanfanpolszy

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na taki nietypowy support, ale możecie nam wierzyć – Gość ma wiele bardzo ważnych i ciekawych rzeczy do opowiedzenia. I dlatego właśnie postanowiliśmy, że to właśnie on będzie Was czarował przed naszymi koncertami w ten pierwszy październikowy weekend! A my przygotowujemy Wam najcięższy zestaw Waszych (i naszych) ulubionych killerów koncertowych. I nie obędzie się oczywiście bez niespodzianek. Mamy nadzieję, że te trzy wieczory na długo zapadną nam wszystkim w pamięć! Do zobaczenia wkrótce.

Hunter – Zabrze – Poznań – bilety

Zespół w ramach swojej trasy zagra koncerty we Wrocławiu, Zabrzu i w Poznaniu. Mamy dla was bilety na dwa spośród tych wydarzeń – są one dostępne na stronie Biletomat.pl.

2 października – CK Wiatrak, Zabrze – bilety
3 października – Klub u Bazyla, Poznań – bilety

Hunter, zespół będący definicją polskiej heavy metalowej sceny już wkrótce zagra trzy koncerty – ostatnie przed przerwą. Po ostatnich występach, grupa zamknie się w studio, żeby spokojnie pisać i nagrywać nowy album. Nie możecie tego przegapić – łapcie bilety na ich show! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →