okładka albumu Jelonka "Classical Massacre"

Jelonek wystąpi w Poznaniu

Obserwuj nas na instagramie:

Jelonek wystąpi dziś w Poznaniu. Spóźnialscy wciąż mogą zaopatrzyć się w bilety na to wydarzenie. Sprawdźcie szczegóły.

Jelonek to nazwisko i jednocześnie nazwa solowego projektu muzycznego Michała Jelonka, muzyka, kompozytora i multiinstrumentalisty specjalizującego się w grze na skrzypcach. Jego repertuar to przede wszystkim muzyka instrumentalna z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo-metalowym towarzystwie gitar i perkusji.

Artysta ma na swoim koncie ponad 40 albumów współautorskich i ponad 70 albumów gościnnie. Jego solowa dyskografia składa się z 3 albumów studyjnych oraz nagrania z koncertu podczas Przystanku Woodstock z 2010 roku. Ostatnia płyta spod szyldu Jelonka Classical Massacre, ukazała się w listopadzie 2019 roku.

Jelonek feat. Piotr Fronczewski – Aria Skołuby

Oprócz autorskich kompozycji artysta podczas koncertów wykonuje również rockowe „przeróbki” muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, Chaczaturian, Rossini i innych klasyków, a także Jimi Hendrix, Beastie Boys czy BoneyM.

Jelonek zagra koncert w poznańskim Klubie u Bazyla – bilety

Koncert Jelonka odbędzie się dziś wieczorem, 25 lutego w Klubie u Bazyla w Poznaniu. Jeśli jeszcze nie macie biletów, wciąż możecie je nabyć na stronie Biletomat.pl.

JELONEK przybywa z zaległym show świąteczno-noworocznym, jednocześnie niosąc kaganek nadziei na nadchodzące czasy. Bez względu na to czy pandemia już odpuści czy przyjdzie nam przeżyć kolejne fale, to my bawimy się na jelonkowym party! Jako support zagra CANNONBALL

– czytamy w zapowiedzi koncertu

W odpowiedzi na wydarzenia na Ukrainie, organizatorzy koncertu poinformowali, że w trakcie jego trwania prowadzona będzie zbiórka bandaży i środków opatrunkowych. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Z kolei na 23 kwietnia zaplanowany jest koncert Jelonka w CK Wiatrak w Zabrzu. Na to wydarzenie bilety również są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Jelonek wystąpi dziś w Poznaniu. Spóźnialscy wciąż mogą zaopatrzyć się w bilety na to wydarzenie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Jelonek to nazwisko i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →