fot. Łukasz Popławski

Poznański Klub u Bazyla ma kłopoty. Powstała petycja, by uchronić go przed zamknięciem

Podziel się newsem:

Klub u Bazyla to miejsce dobrze znane wszystkim poznaniakom i nie tylko. Teraz, po ponad 2 dekadach działalności, lokalowi grozi zamknięcie.

Klub u Bazyla to kultowe miejsce na kulturalnej mapie Poznania. Podczas ponad 20 lat funkcjonowania, lokal gościł w swojej przestrzeni tysiące artystów z całego świata i setki tysięcy fanów muzyki. Teraz klub ma kłopoty i grozi mu zamknięcie. Powstała petycja, by pomóc go uratować.

klub u bazyla
fot. FB Klub u Bazyla

Nie pozwólmy by po ponad 20 latach „Klub u Bazyla” zniknął z kulturalnej mapy Poznania – petycja

Jak czytamy w opisie petycji, problemy klubu wynikają z przyczyn nie tyle finansowych, ile formalno-własnościowych.

Jeśli byłeś w klubie u Bazyla na koncercie, jeśli stałeś na scenie i widziałeś, jak wspaniale bawią się mieszkańcy stolicy Wielkopolski, jeśli zdarłeś gardło śpiewając refreny, poznałeś tam cudownych ludzi, wybawiłeś się po uszy w doborowym towarzystwie i chociaż na chwilę poczułeś, że jest cudownie – podpisz, proszę, poniższą petycję.
Udostępniając petycję znajomym, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.
Chcemy żeby kluby muzyczne w Polsce, które i tak mają obecnie olbrzymie kłopoty, nie znikały z mapy polskich miast. Żeby miejsca takie, jak „Klub u Bazyla” przetrwały i mogły nieść pozytywne dźwięki, kulturę, radość i przesłanie kolejnym pokoleniom. Wreszcie – to nasz kawałek podłogi, więc zróbmy coś, żeby go bronić.

Jeśli chcecie wesprzeć kultową miejscówkę, petycję znajdziecie pod tym linkiem.

Klub u Bazyla to miejsce dobrze znane wszystkim poznaniakom i nie tylko. Teraz, po ponad 2 dekadach działalności, lokalowi grozi zamknięcie. Klub u Bazyla to kultowe miejsce na kulturalnej mapie Poznania. Podczas ponad 20 lat funkcjonowania, lokal gościł w swojej przestrzeni tysiące artystów z całego świata i setki tysięcy fanów muzyki. Teraz klub ma kłopoty […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.