Widzimy się na mieście – weekend 12 – 14 lipca, Warszawa


11 lipca 2019

Podziel się newsem:

W ten weekend w Warszawie koncerty, zloty fanów, a nawet tatuowanie! Sprawdźcie gdzie warto się wybrać i widzimy się na mieście! :)

Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Warszawie

BON JOVI – This House Is Not For Sale, PGE Narodowy

BON JOVI This House Is Not For Sale, PGE Narodowy Warszawa

Gdzie:  Stadion Narodowy

Kto:  Bon Jovi, Switchfoot

Bilety:  99 – 931 zł, kup na Livenation.pl

Prawdziwa legenda wśród rockowych zespołów po sześciu latach wraca do Polski. Już w ten weekend Bon Jovi wystąpi w Warszawie w ramach trasy This House Is Not For Sale Tour. Bilety na koncert na Stadionie Narodowym wciąż są dostępne więc śpieszcie się i zaplanujcie na najbliższy piątek wycieczkę do Warszawy, aby nie przegapić tego ogromnego wydarzenia!

Sprawdź inne koncerty rock w Warszawie!


Granie na Ż: Kuba Knap i Szefostwo

Granie na Ż: Kuba Knap i Szefostwo w Warszawie

Gdzie:  WIR

Kto:  Kuba Knap, Szefostwo

Bilety:  bezpłatne

Męskie Granie, to nie tylko trasa koncertowa po największych miastach w Polsce. To również darmowy cykl koncertów Granie na Ż. Już w ten piątek w Warszawie, w ramach tego projektu zaprezentuje się Kuba Knap – przedstawiciel młodego pokolenia w rapie. Towarzyszyć mu będzie live band Szefostwo. Jeśli macie wolny wieczór, to wpadajcie do WIRU!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w sobotę, 13 lipca w Warszawie

Dzień Sheerio – zlot Fanów Eda Sheerana

Dzień Sheerio zlot fanów Eda Sheerana w Warszawie

Gdzie:  Pyza Warszawska

Kto:  Artur Pojasek, Dawid Dubajka, Jan Pelczar

Bilety:  bezpłatne

Wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan rudowłosego piosenkarza. W tę sobotę w Warszawie odbędzie się ogólnopolski zlot fanów Eda Sheerana! Wydarzenie odbędzie się w Pyzie Warszawskiej, gdzie czekać na Was będą występy muzyczne, konkursy, loterie, ścianka do zdjęć, merch. Ma się nawet pojawić sam Ed! *wink* Chyba jednak nie da rady zaśpiewać, bo utwory z twórczości brytyjczyka zaprezentują Artur Pojasek, Dawid Dubajka oraz Jan Pelczar. Mimo to, przybywajcie tłumnie!

Sprawdź inne imprezy w Warszawie!


Ten Typ Mes | Pokój na lato

Ten Typ Mes w Warszawie Pokój na lato

Gdzie:  Pokój na lato

Kto:  Ten Typ Mes

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend w warszawskim Pokoju na lato wystąpi Ten Typ Mes, czyli czołówka polskiej rap sceny. Od wielu lat zaskakuje swoich fanów nie tylko swoimi genialnymi albumami, ale również projektami z innymi artystami, w które się angażuje, bądź sam je organizuje. Przyjdźcie zobaczyć jak ten mistrz wersów wypada na żywo!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Warszawa: Tatuaże Przeciw Homofobii

Warszawa Tatuaże Przeciw Homofobii

Gdzie:  Kawa Łyk Sztuki

Bilety:  bezpłatne

Wyjątkowa inicjatywa. W ten weekend w Warszawie zrobicie sobie Tatuaż Przeciw Homofobii! W sobotę w lokalu Kawa Łyk Sztuki będzie na Was czekało dziesięciu tatuatorów z gotowymi wzorami, wyrażającymi sprzeciw wobec homofobii. Przyjdźcie, wybierzcie sobie dziarkę i wesprzyjcie osoby transpłciowe. Kosz każdego tatuażu to 250 zł, a cały przychód z imprezy zostanie przekazany organizacji Kampania Przeciw Homofobii. Cel jest szczytny!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W ten weekend w Warszawie koncerty, zloty fanów, a nawet tatuowanie! Sprawdźcie gdzie warto się wybrać i widzimy się na mieście! :) Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Warszawie BON JOVI – This House Is Not For Sale, PGE Narodowy Gdzie:  Stadion Narodowy Kto:  Bon Jovi, Switchfoot Bilety:  99 – 931 zł, kup na Livenation.pl Prawdziwa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →