Widzimy się na mieście – weekend 12 – 14 lipca, Wrocław


11 lipca 2019

Podziel się newsem:

Zapraszamy na weekend do Wrocławia, gdzie nigdy nie brakuje atrakcji i ciekawych wydarzeń. Zobaczcie co się dzieje na mieście w ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 12 lipca we Wrocławiu

Wroclavia Summer Festival – stand-up Kacper Ruciński

Wroclavia Summer Festival stand-up Kacper Ruciński

Gdzie:  Galeria Wroclavia

Kto:  Kacper Ruciński

Bilety:  bezpłatne

Wroclavia Summer Festival to cykl wyjątkowych wydarzeń artystyczno-rozrywkowych, które odbędą się na letnim tarasie galerii Wroclavia. Już w ten piątek, festiwal rozpocznie pionier i niewątpliwa gwiazda polskiej sceny stand-upowej – KacperRuciński. Nie może Was zabraknąć tego wieczora we Wrocławiu!

Sprawdź inne wydarzenia stand up we Wrocławiu


Spisek Jednego we Wrocławiu

Spisek Jednego we Wrocławiu

Gdzie:  Ogródek Bar Plażowy

Kto:  Spisek Jednego

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend we Wrocławiu na swój DJ set zaprasza Spisek Jednego – jedna z bardziej charakterystycznych producentów na polskiej scenie. Współpracował m.in. z takimi artystami jak Paulina Przybysz, W. E. N.A., czy Spinache. Sprawdźcie, jak poradzi sobie sam za deckami już w piątek, 12 lipca w Ogródek Bar Plażowy!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika we Wrocławiu!


Gastro Miasto vol. 3

Gastro Miasto we Wrocławiu

Gdzie:  Plac Społeczny

Bilety:  bezpłatne

Prawdziwym smakoszom proponujemy w ten weekend we Wrocławiu Gastro Miasto. To cykl imprez przedstawiających restauracyjne koncepty w streetfoodowym wydaniu. Na Placu Społecznym znajdziecie pizzę, burgery, kuchnię azjatycką, owoce morza, lody, dobre piwo, rumy, koktajle, orzeźwiające drinki i wiele innych pyszności od kilkudziesięciu wystawców. Smacznego!

Sprawdź inne akcje miejskie we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 13 lipca we Wrocławiu

Linia Nocna na Prosto z Mostu Beach Bar

Linia Nocna na Prosto z Mostu Beach Bar

Gdzie:  Prosto z Mostu Beach Bar

Kto:  Linia Nocna

Bilety:  bezpłatne

Duet elektroniczny, tworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca zagra już w ten weekend we Wrocławiu. Linia Nocna z pewnością porwie Was do świetnej zabawy! Dodatkowo, w Prosto z Mostu Beach Bar będzie na Was czekało również wiele innych atrakcji. Przybywajcie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu!


Wydarzenia w niedzielę, 14 lipca we Wrocławiu

Guzior B’day Party we Wrocławiu

Guzior B’day Party Koncert Urodzinowy Wrocław bezsenność we Wrocławiu

Gdzie:  Klub Bezsenność

Kto:  Guzior

Bilety:  30 – 40 zł

Wyjątkowa impreza na zakończenie weekendu we Wrocławiu! Raper Guzior obchodzi urodziny. Z tej okazji zagra dla Was specjalny koncert w Klubie Bezsenność. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Zapraszamy na weekend do Wrocławia, gdzie nigdy nie brakuje atrakcji i ciekawych wydarzeń. Zobaczcie co się dzieje na mieście w ten weekend! Wydarzenia w piątek, 12 lipca we Wrocławiu Wroclavia Summer Festival – stand-up Kacper Ruciński Gdzie:  Galeria Wroclavia Kto:  Kacper Ruciński Bilety:  bezpłatne Wroclavia Summer Festival to cykl wyjątkowych wydarzeń artystyczno-rozrywkowych, które odbędą się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →