Widzimy się na mieście – weekend 12 – 14 lipca, Trójmiasto


11 lipca 2019

Podziel się newsem:

Weekend w Trójmieście to jedna z najlepszych możliwości na wakacyjny odpoczynek. Zanim jednak wyruszycie nad morze, sprawdźcie, co warto zobaczyć!

Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Trójmieście

Kortez – Holiday Tour, Sopot

Kortez - Holiday Tour, Sopot

Gdzie:  Opera Leśna

Kto:  Kortez

Bilety:  109 – 149 zł

Niecodzienna, bo wakacyjna trasa Korteza zawita już w ten weekend do Trójmiasta. W piątek Opera Leśna w sobocie zamieni się w prawdziwie romantyczną przestrzeń pełną dźwięków z takich płyt jak Mój Dom, czy Bumerang. Nie przegapcie tego koncertu!

Sprawdź inne koncerty pop w Sopocie


Elektryków X Kornél Kovács

Elektryków X Kornél Kovács

Gdzie:  ulica Elektryków

Kto:  Kornél Kovács

Bilety: 10 zł, zapłać przed wejściem

W ten weekend na legendarną ulicę Elektryków zapita wyjątkowy gość! Kornél Kovács zadba o Waszą dobrą zabawę i najlepsze doznania muzyczne. To będzie intensywna, elektroniczna noc!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Gdańsku!


NIE MA FAL // HAH Sopot

NIE MA FAL // HAH Sopot

Gdzie:  HAH Sopot

Kto:  DJ SŁAWGOL

Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

Nie ma fal? W Trójmieście to nie grozi! Fale zdecydowanie będą w piątek w klubie HAH. Specjalnie dla Was zagra DJ SŁAWGOL. Na tych bardziej odważnych czekać będzie również karaoke. Nie przegapcie tej imprezy!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Gdańsku!


Wydarzenia w sobotę, 13 lipca w Trójmieście

Sopot Stand-up Festival 2019

Gdzie:  Opera Leśna

Kto:  Jacek Stramik, Darek Gadowski, Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Paweł Chałupka, Tomek Kołecki, DJ FALCON1

Bilety:  49 – 109 zł, kup na Biletomat.pl

Stand-up Festival już w ten weekend w Trójmieście! Przybywajcie tłumie do Opery Leśnej w Sopocie, gdzie o Wasze dobre humory zatroszczą się Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Paweł Chałupka oraz Tomek Kołecki. Imprezę poprowadzi duet Stramik / Gadowski, zaś oprawą muzyczną zajmie się DJ FALCON1. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne wydarzenia z kategorii stand up w Trójmieście


Wydarzenia w niedzielę, 14 lipca w Trójmieście

Ray Wilson – Genesis Classic

Ray Wilson Genesis Classic w Sopocie

Gdzie:  Tarasy Przy Parku Wodnym Sopot

Kto:  Ray Wilson

Bilety:  100 – 150 zł, kup na Eventim.pl

W ten weekend w Trójmieście swój koncert zagra prawdziwa legenda. Kiedyś współpracował z zespołem Genesis, a dziś, wciąż w świetnej formie, prezentuje solowo największe hity grupy. Podczas występu usłyszycie również solowy materiał Raya Wilsona, dla którego ostatnie lata były bardzo owocne.

Sprawdź inne koncerty rock w Sopocie!

Weekend w Trójmieście to jedna z najlepszych możliwości na wakacyjny odpoczynek. Zanim jednak wyruszycie nad morze, sprawdźcie, co warto zobaczyć! Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Trójmieście Kortez – Holiday Tour, Sopot Gdzie:  Opera Leśna Kto:  Kortez Bilety:  109 – 149 zł Niecodzienna, bo wakacyjna trasa Korteza zawita już w ten weekend do Trójmiasta. W […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →