Widzimy się na mieście – weekend 12 – 14 lipca, Poznań


11 lipca 2019

Podziel się newsem:

Poznań w ten weekend stoi pod znakiem Męskiego Grania, które rozpocznie się już w piątek. Jednak to nie wszystkie wydarzenia jakie dla Was przygotowaliśmy. Sprawdźcie, co się dzieje w Poznaniu!

Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Poznaniu

Happysad #NaFalach

Happysad Na Falach Poznań

Gdzie:  jezioro Strzeszyńskie

Kto:  Happysad

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend w Poznaniu kolejny koncert #NaFalach. Tym razem w pięknych okolicznościach przyrody Jeziora Strzeszyńskiego zagra zespół Happysad. Najlepsza, taneczna impreza na plaży gwarantowana!

Sprawdź inne koncerty rock w Poznaniu


Flirtini puszczają piosenki na NTT Jedynak & Catchup

Flirtini puszczają piosenki na Nocnym Targu Towarzyskim Jedynak Catchup

Gdzie:  Nocny Targ Towarzyski

Kto:  Jedynak, Catchup, Łebski

Bilety:  bezpłatne

Na Nocnym Targu Towarzyskim w piątek, w Poznaniu kolejna impreza z serii Flirtini Puszczają Piosenki. Tym razem duet zaprosił swoich podopiecznych – Catchupa i Łebskiego. Oprócz nich zagra sam Jedynak! Muzycy zadbają o najlepszą selekcję tanecznych kawałków. Na miejscu czekać będą na Was również tradycyjnie foodtrucki.

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Poznaniu!


Kaz Bałagane – Książe Nieporządek / Poznań / Klub u Bazyla

Kaz Bałagane Książe Nieporządek w Poznaniu

Gdzie:  Klub u Bazyla

Kto:  Kaz Bałagane

Bilety:  40 – 50 zł

Koncert Kaza Bałagane z najnowszym krążkiem! Książę Nieporządek zabrzmi na żywo w ten weekend w Poznaniu, w Klubie u Bazyla. Raper podobno jeszcze nigdy w swojej karierze nie był tak dosłowny, jak na tym wydawnictwie. Sprawdźcie to już w ten piątek!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Włajaż, Włajaż #11 w HAH Poznań

Włajaż, Włajaż HAH Poznań

Gdzie:  Klub HAH

Kto:  Saayder, DJ PAT RIXX, DJ BOBER, Christoff

Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

Włajaż, Włajaż to comiesięczna impreza w poznańskim Klubie HAH. Tak zwany szał ciał przez całą noc! :D Usłyszycie największe światowe hity taneczne, które zapodadzą Saayder, DJ PAT RIXX, DJ BOBER i Christoff. Nie zabraknie również Waszego ulubionego karaoke. Bądźcie w ten weekend w Klubie HAH w Poznaniu!

Sprawdź inne wydarzenia w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 13 lipca w Poznaniu

Męskie Granie 2019 | Poznań

Męskie Granie 2019 Poznań

Gdzie:  Park Cytadela

Kto:  Bitamina, ŁĄKI ŁAN, THE DUMPLINGS, Sokół + Goście, ØRGANEK, NOSOWSKA, MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA, Marta Zalewska, RAT KRU, The Cassino, Tęskno, Rebeka

Bilety:  149 zł, sold out

Tegoroczna Trasa Męskiego Grania startuje już w ten weekend w Poznaniu! To jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Na dwóch scenach w Parku Cytadela zobaczycie Bitaminę, ŁĄKI ŁAN, THE DUMPLINGS, Sokoła, ØRGANKA, NOSOWSKĄ, Martę Zalewską, RAT KRU, The Cassino, Tęskno, Rebekę i oczywiście niezastąpioną Orkiestrę Męskiego Grania reprezentowaną przez Krzysztofa Zalewskiego, ØRGANKA, NOSOWSKĄ oraz Igora Walaszka. Mamy nadzieję, że zdążyliście zaopatrzyć się w bilety i nie przegapicie tego wyjątkowego wydarzenia!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Poznań w ten weekend stoi pod znakiem Męskiego Grania, które rozpocznie się już w piątek. Jednak to nie wszystkie wydarzenia jakie dla Was przygotowaliśmy. Sprawdźcie, co się dzieje w Poznaniu! Wydarzenia w piątek, 12 lipca w Poznaniu Happysad #NaFalach Gdzie:  jezioro Strzeszyńskie Kto:  Happysad Bilety:  bezpłatne W ten weekend w Poznaniu kolejny koncert #NaFalach. Tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →