Widzimy się na mieście – weekend 12 – 14 lipca, Kraków


11 lipca 2019

Podziel się newsem:

Kraków zaprasza na wspólną zabawę w ten weekend! Czekają na Was liczne koncerty i imprezy. Zobaczcie, gdzie warto się pojawić!

Techno Session x Diana d’Rouze x Prozak 2.0

Techno Session x Diana d’Rouze x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Poliż Techno, Diana d’Rouze, vitcat, Discox, Whizzer

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Tradycyjnie już zapraszamy na imprezę do Prozak 2.0! Tym razem zagrają dla Was Poliż Techno, Diana d’Rouze, vitcat, Discox oraz Whizzer. Przygotujcie wygodne buty i rozpocznijcie dobrze ten weekend w Krakowie!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Nocny maraton wystaw w Muzeum Manggha

Nocny maraton wystaw w Muzeum Manggha

Gdzie:  Muzeum Manggha

Kto:  Krzysztof Gonciarz

Bilety:  20 zł

W ten weekend w Krakowie zapraszamy również na maraton wystaw czasowych! W piątek zostanie otworzona premierowa wystawa popularnego youtubera, Krzysztofa Gonciarza#Tokio24. Musicie to zobaczyć!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Paweł Izdebski / Kraków / Luneta Nocą

Paweł Izdebski Kraków 12.07 Luneta Nocą

Gdzie:  Fort reditowy 12 (IVa) – „Luneta Warszawska”

Kto:  Paweł Izdebski

Bilety:  35 – 45 zł

Luneta Nocą to nowy cykl wydarzeń muzycznych w Krakowie. Zainauguruje go Paweł Izdebski z zespołem. Kojarzyć go możecie chociażby ze współpracy z Ralphem Kaminskim. Paweł tworzy również solowy projekt i gra muzykę, którą nazywa bluepopem. Artysta zaprezentuje materiał z jego nowej, nadchodzącej płyty.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie!


Summer Jazz Festival Kraków 2019

Summer Jazz Festival Kraków 2019

Gdzie:  Kraków – różne lokalizacje

Kto:  Jan Ptaszyn Wróblewski, Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Marek Napiórkowski, Atom String Quartet, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz

Bilety:  30 – 220 zł, kup na Ticketmaster.pl

W Krakowie wciąż trwa 24. edycja Summer Jazz Festival. W różnych lokalizacjach miasta odbywa się ponad 100 wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Występują gwiazdy polskiego oraz światowego jazzu, a wśród nich znajdują się Jan Ptaszyn Wróblewski, Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Marek Napiórkowski, Atom String Quartet, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz i wielu innych. Przybywajcie w ten weekend do Krakowa!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Wydarzenia w sobotę, 13 lipca w Krakowie

Winda do nieba 50 / Vogule Poland / Kraków

Winda do nieba 50 Vogule Poland Kraków

Gdzie:  Klub Studio

Kto:  Vogule Poland

Bilety:  20 – 35 zł

Ekipa Vogule Poland w składzie Madam oraz Patryk Chilewicz zadbają o to, aby ten weekend w Krakowie był niezapomniany. W sobotę wpadajcie do Klubu Studio, gdzie usłyszycie największe przeboje minionych lat! Będzie Bajm, Krzysztof Krawczyk, Edyta Górniak, Mandaryna i wiele innych, Waszych ulubionych guilty pleasures. Do zobaczenia!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Kraków zaprasza na wspólną zabawę w ten weekend! Czekają na Was liczne koncerty i imprezy. Zobaczcie, gdzie warto się pojawić! Techno Session x Diana d’Rouze x Prozak 2.0 Gdzie:  Prozak 2.0 Kto:  Poliż Techno, Diana d’Rouze, vitcat, Discox, Whizzer Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem Tradycyjnie już zapraszamy na imprezę do Prozak 2.0! Tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →