Widzimy się na mieście – Warszawa, weekend 7-9 czerwca


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ten weekend w Warszawie będzie różnorodnie i kolorowo. Nie tylko za sprawą największej w Polsce Parady Równości. Macie również okazję wzięcia udziału w wielu świetnych wydarzeniach muzycznych, zahaczających o niemal wszystkie gatunki brzmieniowe. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Warszawie

Arek Kłusowski / BARdzo bardzo

Gdzie:  BARdzo bardzo
Kto:  Arek Kłusowski
Bilety:  35 zł

Zupełnie premierowy koncert Arka Kłusowskiego z jego debiutanckim albumem Po Tamtej Stronie już w ten weekend w Warszawie. Muzyk wszedł na scenę z naprawdę dobrym materiałem, przy kórym współpracował m.in. z Michałem Kushem, Darią Zawiałow, Michałem Wasilewskim, Maciejem Sawochem, Marcinem Kuczewskim. Jak dotąd Po Tamtej Stronie zbiera same pozytywne opinie, Arek koncertowo też wypada świetnie, więc nie może Was zabraknąć w piątek w BARdzo bardzo!

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie!


H&M Loves Music: Bass Astral x Igo | Mrozu & JIMEK Symphonixx + Goście | Rosalie.

Gdzie:  Redutowa 27
Kto:  Bass Astral x Igo, Mrozu, Jimek, Rosalie.
Bilety:  SOLD OUT

H&M tradycyjnie powraca z serią wyjątkowych koncertów. W ten weekend w Warszawie zaprezentują się topowi polscy artyści. Piątek będzie należał do genialnego duetu elektronicznego Bass Astral x Igo. Podzielą oni scenę z promującym swoją najnowszą płytę Aura Mrozem. Sobota zaś to Jimek z wyjątkowym projektem Symphonixx bis, na który składa się 60-osobowa orkiestra oraz… goście niespodzianki! Przed Jimkiem publicznością zawładnie wspaniała Rosalie. Nie zabraknie również strefy chill, na której dobrze zjecie i zrelaksujecie się w rytm DJ setów.

Sprawdź inne koncerty w Warszawie!


Wydarzenia w sobotę, 8 czerwca w Warszawie

Parada Równości 2019

Gdzie:  Park Świętokrzyski
Kto:  Agata Karczewska, Aaron Brooks, Vogule Poland
Bilety:  bezpłatne

Największe w Polsce święto równości! Już w tę sobotę w Warszawie, pod Pałacem Kultury tysiące ludzi zbierze się, aby manifestować swoją różnorodność, wolność oraz szerzyć tolerancję. Miasteczko Równości będzie otwarte od 10:00 w Parku Świętokrzyskim, zaś przemarsz wyruszy o godzinie 15:00 z Metra Świętokrzyska i przejdzie przez centralne ulice stolicy. Dodatkowo o 20:00 w klubie Hard Rock Cafe będzie miał miejsce wyjątkowy koncert Love is Love, gdzie wystąpią Agata Karczewska oraz Aaron Brooks. A od 22:00 rusza największe tej nocy afterparty w klubie Metropolis!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki – RHW Block Party

Gdzie:  Progresja
Kto:  Sokół, PRO8L3M, Jetlagz, Oki
Bilety:  80 – 100 zł

Mamy też coś dla miłośników hip-hopu! Czołowe gwiazdy sceny rap – Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i Oki na jednej scenie w ramach plenerowej imprezy Rap History Warsaw Block Party! Oprócz świenych koncertów, podczas eventu odbędzie się również prezentacja filmu Coś z niczego: Sztuka rapu w reżyserii Ice-T. Pomiędzy koncertami Dj’e Falcon1 i Kebs zagrają Elementarz Live Set, czyli muzyczną podróż przez historię polskiego hip-hopu.

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Wydarzenia w niedzielę, 9 czerwca w Warszawie

Women’s Voices: kobiety ratują planetę

Gdzie:  Centrum Praskie Koneser
Kto:  Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz, Mela Koteluk, Julia Pietrucha, Brodka
Bilety:  85 zł

Druga edycja świetnie przyjętej inicjatywy muzycznej Pauliny Przybysz – Women’s Voices! Trasa rusza już w tę niedzielę w warszawskim Centrum Praskim Koneser. Na scenie pojawi się plejada kobiecych głosów rodzimej sceny muzycznej – Edyta Bartosiewicz, Mela Koteluk, Julia Pietrucha oraz Brodka. Tym razem hasło przewodnie koncertów to: Kobiety ratują planetę. Poza głównym występem będzie można również obejrzeć film muzyczny i wysłuchać premierowego stand up’u Kasi Kołeczek.

Sprawdź inne koncerty w Warszawie!


Smolna: Michael Mayer

Gdzie:  Smolna
Kto:  Michael Mayer, Sincz
Bilety:  30 – 40 zł, zapłać przed wejściem

To impreza dla tych, którzy wolą mocne, elektroniczne brzmienia. Na zakończenie weekendu w Warszawie zagrają dla Was: przedstawiciel niemieckiej sceny – Michael Mayer oraz nasz rodzimy reprezentant – Sincz. Do zobaczenia na Smolnej!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Warszawie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W ten weekend w Warszawie będzie różnorodnie i kolorowo. Nie tylko za sprawą największej w Polsce Parady Równości. Macie również okazję wzięcia udziału w wielu świetnych wydarzeniach muzycznych, zahaczających o niemal wszystkie gatunki brzmieniowe. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Warszawie Arek Kłusowski / BARdzo bardzo Gdzie:  BARdzo bardzo Kto:  Arek […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także