Widzimy się na mieście – Wrocław, weekend 7-9 czerwca


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

We Wrocławiu w ten weekend całe spektrum atrakcji. Muzycznie od k-popu, jazzu, electropopu, po klubową imprezę na Odrze. Do tego czeka na Was dwudniowy festiwal rumu. Dla każdego coś dobrego!

Wydarzenia w piątek, 7 czerwca we Wrocławiu

Rum Love Festiwal vol. 3

Gdzie:  Wrocławskie Centrum Kongresowe
Bilety:  80 – 500 zł, kup na Biletomat.pl

W ten weekend we Wrocławiu czekają Was dwa dni Rum Love Festiwalu. Brzmi dobrze i z pewnością tak będzie! 2 strefy, 38 wystawców i 500 marek rumów do degustacji! Zabierajcie przyjaciół, znajomych, wspólników, klientów i przyjeżdżajcie do Wrocławia na 3 edycję Rum Love Festiwal.

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu!


Wydarzenia w sobotę, 8 czerwca we Wrocławiu

Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha

Gdzie:  Narodowe Forum Muzyki
Kto:  Kuba Badach
Bilety:  SOLD OUT

Wybitny kompozytor, muzyk, wokalista, aranżer i producent muzyczny związany z muzyką jazzowo-popową wystąpi w ten weekend we Wrocławiu z repertuarem Andrzeja Zauchy. W Narodowym Forum Muzyki wybrzmią autorskie aranżacje legendy polskiej sceny wykonane przez Jacka Piskorza i samego Kubę Badacha.

Sprawdź inne koncerty pop we Wrocławiu!


LOST: Boat Party

Gdzie:  Forma Płynna – Beach Bar
Kto:  Senthia, Gunther Schwarz, Daniel Mencel, Hi-max, Lopez
Bilety:  45 – 55 zł, kup na Biletomat.pl

Wyjątkowa impreza na wodzie w ten weekend we Wrocławiu! Zapraszamy na rejs statkiem, który swoimi rytmami umilą Wam Senthia, Gunther Schwarz, Daniel Mencel, Hi-max oraz Lopez. A jeszcze przed wypłynięciem z portu czeka na Was mała rozgrzewka w Formie Płynnej. Tam, oprócz ekpiy ze statku zagrają także just.me / Summer Contrast, Larsen / Mniam Collective, Peter Gadek, Elbert b2b Kolacja. Musicie tam być!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika we Wrocławiu!


Crazy Sexy Cool K-pop Party in Wrocław

Gdzie:  Klub Muzyczny Liverpool
Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Crazy Sexy Cool K-pop Party to impreza łącząca kreatywnych, młodych ludzi z czystą pasją do kultury koreańskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż na imprezie usłyszycie mieszankę nowego, jak i starego KPOP’u oraz KHH. Oxford Drama w ZaZoo Beach Bar Gdzie: ZaZoo Beach Bar Kto: Oxford Drama Bilety: bezpłatne Ostatnia propozycja od nas to koncert młodego, przezdolnego, wrocławskiego duetu Oxford Drama. W ten weekend we wrocławskim ZaZoo Beach Bar zagrają jednak w rozszerzonym, 5-osobowym składzie i będą promować swoje najnowsze wydawnictwo Songs.

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


Oxford Drama w ZaZoo Beach Bar

Gdzie: ZaZoo Beach Bar
Kto: Oxford Drama
Bilety: bezpłatne

Nasza ostatnia propozycja na weekend we Wrocławiu to koncert młodego, przezdolnego, wrocławskiego duetu Oxford Drama. W ZaZoo Beach Bar zagrają jednak w rozszerzonym, 5-osobowym składzie i będą promować swoje najnowsze wydawnictwo Songs.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także