Widzimy się na mieście – Kraków, weekend 7-9 czerwca


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Weekend w Krakowie jak zawsze zapowiada się intensywnie. Sprawdźcie, co będzie się działo i widzimy się na mieście!

Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Krakowie

Wodecki Twist Festiwal

Kto: Dawid Podsiadło, Brodka, Matt Dusk, Igor Herbut, Mela Koteluk, Kayah, Anna Maria Jopek, Kuba Badach, Wojciech Waglewski i inni
Bilety: od 159 zł

Kraków w ten weekend to prawdziwa stolica polskiej muzyki. To dzięki wydarzeniu Wodecki Twist Festiwal, które ogarnie to miasto przez trzy dni. W różnych lokalizacjach Krakowa będą odbywały się koncerty z udziałem wybitnych artystów, pokazy filmowe, wystawy, spotkania i inne happeningi. Wszystko to poświęcone legendarnej postaci Zbigniewa Wodeckiego. Jedną z ciekawszych atrakcji będzie z pewnością koncert Chwytaj Dzień, w którym wezmą udział Dawid Podsiadło, Brodka, Igor Herbut, Mela Koteluk, Matt Dusk i wielu innych wspaniałych muzyków.

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Die Toten Hosen

Gdzie: Klub Studio
Kto: Die Toten Hosen
Bilety: SOLD OUT

W ten weekend w Krakowie nie zabraknie legendy niemieckiego rocka – Die Toten Hosen wciąż w formie! Zespół przyjeżdża do Polski na dwa klubowe koncerty. Jeden z nich już w ten piątek w krakowskim Klubie Studio. Oprócz głównej gwiazdy na scenie pojawi się również kapela Pleasure Trap.

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


Szpitalna 1 x Progrefonik #8 w/ DJ Loser (Clan Destine Records)

Gdzie: Szpitalna 1
Kto: DJ Loser, Dyktando, ?????????, b r a k, Preis, smnmsn, m͏a͏d͏i͏k͏o͏p͏t͏a͏h, flamin’ hot cheetos
Bilety: 15 – 20 zł

Na Szpitalnej 1 nigdy nie jest nudno! I nie będzie również w ten weekend (piątek, 6 czerwca), a to za sprawą imprezy Szpitalna 1 x PROGREFONIK #8 w/ DJ Loser (Clan Destine Records). Na dwóch scenach o Wasze dobre nastroje będą dbali Dyktando, ?????????, b r a k, Preis, smnmsn, m͏a͏d͏i͏k͏o͏p͏t͏a͏h oraz flamin’ hot cheetos. Główną gwiazdą wieczoru będzie fenomenalny, bałkański DJ Loser. Nie przegapcie tego!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Need More Speed x All White Style

Gdzie: Prozak 2.0
Kto: Oscar Thous, Viktor Bakhovka
Bilety: 10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Kolejna propozycja na weekend w Krakowie dla miłośników elektroniki. Na Need More Speed x All White Style, jak sama nazwa wskazuje obowiązuje konkretny dresscode – cali na biało! Zagrają Oscar Thous i Viktor Bakhovka, a dodatkową atrakcją będzie wystawa fotograficzna Miłosza Zajączkowskiego.

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Wydarzenia w sobotę, 8 czerwca w Krakowie

Green ZOO: Megafon + Niemoc # RE

Gdzie: Klub RE
Kto: Niemoc
Bilety: bezpłatne

Na koniec weekendu zapraszamy Was na koncert genialnego electro-gitarowego trio Niemoc. Zespół niedawno założył własną wytwórnię Seszele Records, w której wydali swój debiutancki długogrający album Baśnie. Podczas wydarzenia w Krakowie zaprezentują się również finaliści konkursu MEGAFON, prowadzonego przez Radio Kraków.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Weekend w Krakowie jak zawsze zapowiada się intensywnie. Sprawdźcie, co będzie się działo i widzimy się na mieście! Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Krakowie Wodecki Twist Festiwal Kto: Dawid Podsiadło, Brodka, Matt Dusk, Igor Herbut, Mela Koteluk, Kayah, Anna Maria Jopek, Kuba Badach, Wojciech Waglewski i inni Bilety: od 159 zł Kraków w ten […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także