Widzimy się na mieście – Poznań, weekend 7-9 czerwca


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Choć Juwenalia już za nami, to w Poznaniu studenci wiąż świętują. Nie będą się tutaj nudzić również miłośnicy mody, muzyki elektronicznej, synthpopowej oraz fani Nocnego Targu Towarzyskiego. Zapraszamy na weekend w Poznaniu!

Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Poznaniu

100 lat razem! – Festiwal Jubileuszowy Uniwersytetu Poznańskiego

Gdzie: Plac Mickiewicza
Kto: Bass Astral x Igo, Sonbird, Lady Pank, Bitamina, Otsochodzi, The Live Wires
Bilety: bezpłatne

W ten weekend Uniwersytet Poznański świętuje 100 lat! Z tej okazji, podczas dwóch dni, na Placu Mickiewicza wystąpią Bass Astral x Igo, Sonbird, Lady Pank, Bitamina, The Live Wires oraz Otsochodzi. Oprócz koncertów na terenie festiwalu znajdziecie wiele innych atrakcji, w tym strefy relaksacyjne, regerenacyjne oraz familijne, gdzie będą odbywać się liczne wydarzenia popularyzujące naukę.

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Rubin Robi Raban na Nocnym Towarzyskim

Gdzie: Nocny Targ Towarzyski
Kto: RUBIN ROBI RABAN, Moment
Bilety: bezpłatne

Kolejna impreza z cyklu RUBIN ROBI RABAN na Nocnym Targu Towarzyskim już w ten piątek w Poznaniu! Nie zabraknie dobrej muzyki do pobujania się oraz pysznych smaków do odkrycia. Oprócz stałego rezydenta muzyczne doznania zapewni Wam również Moment.

Sprawdź inne wydarzenia w Poznaniu


Techniküm: Sept

Gdzie: Projekt LAB
Kto: Sept, KAJKO, Zariush, Lewa, KRZone, Boarding Pass
Bilety: 20 zł

Fanów muzyki elektronicznej zapraszamy w weekend do poznańskiego Projek LAB, gdzie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Techniküm. Na Techno Stage zaprezentuje się główna gwiazda – Sept oraz KAJKO i Zariush. Oprócz tego będzie na Was czekała również scena House, na której zagrają Lewa, KRZone i Boarding Pass. Wpadajcie na lekcję dobrych brzmień!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Poznaniu!


Wydarzenia w sobotę, 8 czerwca w Poznaniu

Still Corners / Blue Note Poznań

Gdzie: Blue Note
Kto: Still Corners, Vyspa
Bilety: 65 – 75 zł

Synth popowa kapela z ramienia Wrecking Light Records i Sub Pop po raz pierwszy w Polsce! Still Corners wystąpią już w tę sobotę w poznańskim Blue Note. Supportować ich będzie tajemnicza grupa Vyspa. Zainteresowanie jest ogromne, w związku z tym koncert został przeniesiony z klubu Pod Minogą. Śpieszcie się, jeśli chcecie ich zobaczyć na żywo – bilety szybko uciekają!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu!


Initial Fetish Night with Wømxn ✚ Lust Supper ✚ Apokalipstick

Gdzie: Tama
Kto: WØMXN, Lust Supper, Apokalipstick
Bilety: 40 zł, kup na Biletomat.pl

Na koniec weekendu w Poznaniu zapraszamy do Tamy! To będzie noc pod dowództwem wyjątkowych kobiet. W ramach Initial Fetish Night zagrają dla Was: WØMXN, Lust Supper, Apokalipstick. Oprócz świetnej muzyki marki RAG & Edyta Jermacz zaprezentują specjalne pokazy modowe. Będziecie mieli również możliwość zakupu ich ubrań. Pamiętajcie, że obowiązuje selekcja oraz dresscode w klimacie fetysz, lateks, BDSM!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Poznaniu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Choć Juwenalia już za nami, to w Poznaniu studenci wiąż świętują. Nie będą się tutaj nudzić również miłośnicy mody, muzyki elektronicznej, synthpopowej oraz fani Nocnego Targu Towarzyskiego. Zapraszamy na weekend w Poznaniu! Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Poznaniu 100 lat razem! – Festiwal Jubileuszowy Uniwersytetu Poznańskiego Gdzie: Plac Mickiewicza Kto: Bass Astral x Igo, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także