Widzimy się na mieście – Trójmiasto, weekend 7-9 czerwca


06 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lato w Trójmieście rozkręciło się na dobre! Słońce świeci, atmosfera sprzyja, a do tego czekają na Was świetne imprezy. Zapraszamy do Trójmiasta na weekend nad morzem!

Wydarzenia w piątek, 7 czerwca w Trójmieście

The Prodigy Night | Sfinks700

Gdzie: Sfinks700
Kto: Twin Prix, Sinusoyda, Noisy
Bilety: bezpłatne

Tej imprezy chyba nie trzeba przedstawiać. Wszyscy wielbiciele The Prodigy gromadzą się w ten weekend (piątek, 7 czerwca) w sopockim Sfinks700! Bez wymówek! Największe, jak i te mniej znane numery zespołu w różnych aranżacjach specjalnie dla Was zaprezentują Twin Prix, Sinusoyda oraz Noisy.


Festiwal polskich filmów animowanych Young Animation

Gdzie: Akademia Sztuk Pięknych, Gdańsk
Bilety: bezpłatne

Nie samą muzyką człowiek żyje! Young Animation to nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Gdańska, skierowane do miłośników filmów animowanych. Festiwal ma na celu głównie promować młodych, polskich artystów. W Trójmieście przez cały weekend będziecie mogli wziąć udział w warsztatach animacji poklatkowej, wykładzie Marka Skrobeckiego o produkcji lalkowej stop motion oraz oczywiście licznych przeglądach polskich filmów animowanych.


Otwarcie sezonu – Moloteka Gdańsk

Gdzie: Moloteka
Kto: NOVIKA & LEX, MJ.SAX, LONE, CERI, POOKACHU, PAUL SWEDEN, RASSA
Bilety: bezpłatne

Wielkie otwarcie sezonu na jednej z najpopularniejszych nadmorskich, imprezowych miejscówek w Polsce! W ten weekend w gdańskiej Molotece przez dwa dni będziecie mogli bawić się w takt rytmów serwowanych przez NOVIKĘ & LEXA, MJ.SAX, LONE, CERI, POOKACHU, PAUL SWEDEN oraz RASSA.


Dzień Seksu

Gdzie: Klub Ziemia
Bilety: bezpłatne

7 czerwca to również Międzynarodowy Dzień Seksu! Z tej okazji w ten weekend Klub Ziemia organizuje w Trójmieście wyjątkowe wydarzenie, podczas którego możesz przyjść i po prostu porozmawiać o seksie. Lub posłuchać, bo gośćmi spotkania będą wykładowczyni Uniwersytetu Gdańskiego – profesor Magdalena Błażek oraz psycholożka Aleksandra Dymowska.


Wydarzenia w sobotę, 8 czerwca w Trójmieście

Elektryków X Dekmantel Soundsystem

Gdzie: Ulica Elektryków
Kto: Dekmantel
Bilety: 10 zł, zapłać przed wejściem

Na Elektryków jak zawsze się dzieje. W ten weekend zagości tam ekipa Dekmantel prosto z Amsterdamu. Twójcy jednego z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie zadbają o oldschoolowy klimat, trzask winyli i rozbujanego funka. Nie może Was tam zabraknąć!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także