kadr z teledysku „Błąd w symulacji”

White Widow ruszają z promocją fonograficznego debiutu


11 października 2022

Podziel się newsem:

White Widow publikują kolejny singiel. Wraz z premierą Błędu w symulacji wystartowała przedsprzedaż debiutanckiego albumu łódzkiej grupy.

Macias, Bary i reszta z kolejnym singlem

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy utwór White Widow. W Błędzie w symulacji, który wyprodukował BAHsick, wystąpił gościnnie Pako.

Zobacz: White Widow to ekipa, z którą lepiej nie mieć Beefu

O 15:00 na kanale ekipy ukazał się także teledysk, który wyreżyserował i zrealizował AKTV.13, który regularnie współpracuje z chłopakami.

White Widow feat. Pako – Błąd w symulacji

Debiutancki album w drodze

Wraz z premierą teledysku w sieci rozpoczęła się przedsprzedaż fonograficznego debiutu White Widow. Album zatytułowano Parę głów dalej, a premierę zaplanowano na 28 października. Krążek ukaże się na rynku nakładem Warner Music Poland.

Materiał będzie składać się z szesnastu piosenek, w tym znanych już singli, jak Cookin Up, Beef, Bej anthem czy utwór tytułowy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Rusina, GUGU GANG, Astrogxral oraz Vkie. Oprócz tracklisty wydawcy opublikowali także okładkę albumu.

White Widow – Parę głów dalej – tracklista albumu

 1. PARĘ GŁÓW DALEJ
 2. COOKIN UP
 3. MELODRAMAT
 4. WSZYSTKO CO NOWE
 5. TEMPO feat. GUGU GANG
 6. WIEM TO
 7. BEEF
 8. BEJ ANTHEM feat. VKIE
 9. GEST
 10. PRIMAL
 11. LOLIPOP feat. VKIE, ASTROGXRAL
 12. TRAP LUV
 13. TRUP feat. 49YB
 14. BŁĄD W SYMULACJI feat. PAKO
 15. POMOC feat. RUSINA
 16. RIDE WITH MY BOYS
white widow parę głów dalej
okładka albumu Parę głów dalej, Warner Music Poland 2022

Zainteresowanie debiutem łódzkiej grupy było na tyle duże, że po kilku minutach od startu sprzedaży serwery nie wytrzymały obciążenia. Członkowie White Widow zaoferowali słuchaczom album w trzech pakietach: wydaniu preoderowym, boxie i boxie premium. W zestawie podstawowym otrzymamy oprócz płyty również zestaw wlep i żeton sygnowany logiem WW. W najobszerniejszym pakiecie dodawane są także: koszulka, bandana, bluza oraz talia kart.

White Widow publikują kolejny singiel. Wraz z premierą Błędu w symulacji wystartowała przedsprzedaż debiutanckiego albumu łódzkiej grupy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Macias, Bary […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →