kadr z teledysku „Gest”

White Widow mają „Gest”. Premiera debiutanckiego materiału coraz bliżej


23 października 2022

Podziel się newsem:

White Widow szykują się do wydania debiutanckiej płyty. W związku z tym łódzka grupa opublikowała kolejny utwór.

Biała Wdowa z kolejnym singlem

Łódzka ekipa w przyszłym tygodniu wyda oficjalny fonograficzny debiut. Raperzy określają Parę głów dalej jako drugą płytę, ponieważ zanim podpisali kontrakt z majorsem, wydali własnym sumptem WEBIDEMIC. Zanim jednak album trafi na półki, White Widow opublikowali kolejny singiel. Gest wyprodukował LEENY, a wokale zarejestrował goral. Mix i mastering wykonał Pazzy.

Zobacz: White Widow ruszają z promocją fonograficznego debiutu

Piosence towarzyszy teledysk. Podobnie, jak przy poprzednich utworach, wykonał go AKTV.13. Kierownikiem produkcji na planie klipu był Horyy.

White Widow – Gest

Parę głów dalej trafi w ręce słuchaczy już w przyszły piątek 28 października. Album ukaże się nakładem Warner Music Poland i znajdzie się na nim szesnaście piosenek. Obok gospodarzy wystąpią także GUGU GANG, Rusina, Pako, Vkie, ASTROGXRAL i 49YB. Obecnie trwa przedsprzedaż materiału. W skład preorderowego zestawu wchodzą: płyta, zestaw wlep oraz żeton sygnowany logiem Białej Wdowy.

White Widow – Parę głów dalej – tracklista albumu:

 1. PARĘ GŁÓW DALEJ
 2. COOKIN UP
 3. MELODRAMAT
 4. WSZYSTKO CO NOWE
 5. TEMPO feat. GUGU GANG
 6. WIEM TO
 7. BEEF
 8. BEJ ANTHEM feat. VKIE
 9. GEST
 10. PRIMAL
 11. LOLIPOP feat. VKIE, ASTROGXRAL
 12. TRAP LUV
 13. TRUP feat. 49YB
 14. BŁĄD W SYMULACJI feat. PAKO
 15. POMOC feat. RUSINA
 16. RIDE WITH MY BOYS
white widow parę głów dalej
okładka albumu Parę głów dalej, Warner Music Poland 2022

Trap Night z udziałem White Widow. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W piątek 11 listopada we wrocławskim Studiu P7 The Next Level przy Szewskiej 3A odbędzie się Trap Night. Będzie to jednocześnie start nowego trapowego projektu, jakm jest 730. W trakcie wydarzenia wystąpią Karo DJ oraz Krzysztof Polak, a także White Widow. Oprócz repertuaru łodzian usłyszycie także największe hity ze Stanów Zjednoczonych i Europy od całej ekipy 730.

Wejściówki na Trap Night we Wrocławiu znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży znajduje się obecnie pierwsza pula biletów, tak więc nie zwlekajcie z zakupem!

White Widow szykują się do wydania debiutanckiej płyty. W związku z tym łódzka grupa opublikowała kolejny utwór. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Biała Wdowa […]

Kup bilety na Trap Night z White Widow we Wrocławiu!

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →