Walentynki 2020 – zabierz dziewczynę/chłopaka na koncert

Podziel się newsem:

Walentynki można spędzić na różne sposoby. Jeśli jednak chcesz, aby był to niezapomniany wieczór, zabierz swoją drugą połówkę na koncert. Sprawdź, kto wystąpi w Święto Zakochanych.

Walentynki 2020 – koncerty w Warszawie

Skubas Akustycznie

skubas akustycznie walentynki 2020

W Walentynki Skubas zagra wyjątkowy, akustyczny koncert w Kuźni Kulturalnej. Skubas to kompozytor, gitarzysta i wokalista o niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta w swoich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Idealne na Walentynki!

Kto: Skubas
Gdzie: Kuźnia Kulturalna, Warszawa

Aga Zaryan: Love Songs

aga zaryan walentynki 2020

W Klubie SPATiF w walentynkowy wieczór wystąpi pierwsza dama polskiego jazzu – Aga Zaryan, która zaprezentuje program złożony z ponadczasowych piosenek miłosnych. Usłyszymy utwory takich artystek jak: Agnieszka Osiecka, Kalina Jędrusik, Nina Simone czy Billie Holiday. Nie zabraknie również autorskich kompozycji Agi Zaryan.

Kto: Aga Zaryan
Gdzie: Klub SPATiF, Warszawa

Antek Smykiewicz Akustycznie

Antek Smykiewicz Walentynki 2020

W Walentynki akustyczny koncert zagra także Antek Smykiewicz,  laureat II miejsca w pierwszej edycji The Voice Of Poland. Jego utwór Pomimo Burz zanotował w serwisie YouTube ponad 50 mln wyświetleń oraz uzyskał w Polsce status diamentowego singla. Posłuchajcie jak brzmi na żywo 14 lutego w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

Kto: Antek Smykiewicz
Gdzie: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Sprawdźcie inne koncerty w Warszawie


Walentynki 2020 – koncerty w Poznaniu

Ray Wilson – Upon My Life Tour

CK Zamek Walentynki 2020

W Walentynki w Poznaniu wystąpi Ray Wilson. Podczas koncertu zaprezentuje zarówno twórczość solową, zwłaszcza utwory które zostały zawarte na najnowszym albumie podsumowującym 20 lecie jego kariery solowej – Upon My Life, jak i największe przeboje grupy Genesis.

Kto: Ray Wilson
Gdzie: Centrum Kultury ZAMEK, Poznań

Smutne Walentynki ze Smutnymi Piosenkami

smutne piosenki walentynki 2020

Smutne Piosenki to poznański zespół założony przez Paulinę Frąckowiak, basistkę i songwriterkę. Jej autorskie piosenki z polskimi tekstami określane są jako „nowa jazzowa poezja śpiewana”. Podczas walentynkowego koncertu w Domu Tramwajarza zespół przedpremierowo zaprezentuje utwory z nadchodzącej płyty.

Kto: Smutne Piosenki
Gdzie: Dom Tramwajarza, Poznań

Projekt Sinatra – koncert walentynkowy

Sinatra Projekt Walentynki 2020

Spektakl muzyczny Sinatra Projekt wprowadzi Was w atmosferę koncertów legendarnego wokalisty, Franka Sinatry z okresu szczytu jego kariery i popularności. Do usłyszenia w walentynkowy wieczór w klubie 2progi.

Kto: Sinatra Projekt
Gdzie: 2progi, Poznań
Bilety: 40-50 zł, kup na Biletomat.pl

Roast Zakochanych

roast zakochanych

To co prawda nie koncert, ale wszyscy którzy chcą spędzić Walentynki w mniej tradycyjny sposób mogą wybrać się na stand-up. Podczas tego wydarzenia wystąpi 9-ciu standuperów: Bartosz Gajda, Krzysztof Skiba, Arkadiusz Pan Pawłowski, Bilguun Ariunbaatar, Maciej „Lobo” Linke, Kuba Dąbrowski, Paweł Reszela, Daniel Midas i Jakub Ćwiek. Tylko jeden z nich stanie w obronie miłości.

Kto: Bartosz Gajda, Krzysztof Skiba, Arkadiusz Pan Pawłowski, Bilguun Ariunbaatar, Maciej „Lobo” Linke, Kuba Dąbrowski, Paweł Reszela, Daniel Midas, Jakub Ćwiek
Gdzie: Klub 9stóp, Poznań
Bilety: 19-100 zł, kup na Biletomat.pl

Sprawdźcie inne koncerty w Poznaniu


Walentynki 2020 – koncerty w Krakowie

Misia Furtak w Krakowie

Misia Furtak Walentynki 2020

W Walentynki, w klubie Szpitalna 1 wystąpi Misia Furtak. Artystka wraz z zespołem zaprezentuje materiał z wydanej w styczniu 2019 roku płyty Co przyjdzie?

Kto: Misia Furtak
Gdzie: Szpitalna 1, Kraków

Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej

walentynkowy koncert muzyki filmowej

W Piwnicy Pod Baranami w Walentynki odbędzie się koncert muzyki filmowej. Usłyszycie utwory z takich filmów jak: Harry Potter, Star Wars, James Bond, Jurrasic Park i wielu innych w wykonaniu kwartetu smyczkowego Airis String Quartet.

Kto: Airis String Quartet
Gdzie: Piwnica Pod Baranami, Kraków

Sprawdźcie inne koncerty w Krakowie


Walentynki 2020 – koncerty we Wrocławiu

Pawbeats Orchestra

Pawbeats Orchestra i zaproszeni goście, m.in.: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM i inni wystąpią 14 lutego w Centrum Koncertowym A2. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy oraz orkiestra smyczkowa.

Kto: Pawbeats Orchestra
Gdzie: A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco.

Tango – https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Walentynki można spędzić na różne sposoby. Jeśli jednak chcesz, aby był to niezapomniany wieczór, zabierz swoją drugą połówkę na koncert. Sprawdź, kto wystąpi w Święto Zakochanych. Walentynki 2020 – koncerty w Warszawie Skubas Akustycznie W Walentynki Skubas zagra wyjątkowy, akustyczny koncert w Kuźni Kulturalnej. Skubas to kompozytor, gitarzysta i wokalista o niepowtarzalnej barwie głosu. Artysta […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.