Sinatra Projekt // koncert walentynkowy

14 lutego 2020, Piątek

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Drzwi 19:00
Koncert 20:00

W walentynkowy wieczór mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie w swingującym świecie muzyki rozrywkowej, pełnej elegancji i klasy.
Spektakl muzyczny „Sinatra Projekt” wprowadzi widzów w atmosferę koncertów legendarnego wokalisty, Franka Sinatry z okresu szczytu jego kariery i popularności. 
Poczują się Państwo jak widzowie Royal Festival Hall, Carnegie Hall, kasyn Las Vegas…

W programie znajdują się zarówno największe przeboje „Głosu”, takie jak „My Way”, „Strangers In The Night”, czy „I’ve Got You Under My Skin”, jak i kilka mniej znanych „perełek”. 
Utwory śpiewane są w języku angielskim, jednakże Frankie (zawodowy aktor), utrzymuje świetny kontakt z widzami w języku polskim.
To właśnie pierwszoosobowa narracja wciągająca w świat wspomnień „The Ol’ Blue Eyes” sprawia, że koncert „Sinatra Projekt” jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Członkowie „Projektu Sinatra” współpracują lub współpracowali z takimi artystami jak m. in.:
Elżbieta Adamiak, Hanna Banaszak, Ray Wilson, Zbigniew Górny, Wojciech Kościelniak, Kabareciarnia Zenona Laskowika, Grzegorz Nadolny, Andrzej Poniedzielski.

Instrumentarium:
wokal – Łukasz Mazurek
fortepian – Dawid Troczewski
kontrabas – Piotr Maks Wiśniewski
perkusja – Sławomir Tokłowicz
saksofon – Mariusz Kozłowski

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także