kadr z teledysku "Dryf"

VAE VISTIC z nowym singlem. Ruszyła przedsprzedaż jego debiutanckiej płyty


22 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

VAE VISTIC podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland. W sieci ukazał się tytułowy singiel z debiutanckiego albumu rapera – Dryf. Premiera płyty w maju.

Warner Music Poland prezentuje debiutanta

Dziś w sieci ukazał się singiel nowy singiel rapera o pseudonimie VAE VISTIC. Piosenka Dryf promuje jego debiutancki materiał o tym samym tytule, który zostanie wydany nakładem Warner Music Poland. Za produkcję muzyki odpowiada Frank Leen, natomiast mixem i masteringiem zajął się Grrracz. Piosence towarzyszy teledysk, który wykonała ekipa AG STUDIO. Za reżyserię wideo odpowiadają Adam Gawenda, Mateusz Dziwis oraz Patryk Ludyga.

Zobacz: White Widow podpisali kontrakt z majorsem! Jest nowy singiel

Dryf to dla mnie moment rozmycia, spokoju, chwilowego opanowania chaosu. Czasami zdarzało się, że, wyciszenie, które pozwalało zasnąć byłem w stanie osiągnąć tylko po lekach nasennych.

– mówi VAE VISTIC (pisownia oryginalna)

VAE VISTIC – Dryf

Debiutancki krążek już w maju

Mimo że VAE obecny jest na polskim rynku fonograficznym od kilku lat, do tej pory nie doczekaliśmy się legalnego debiutu. Album Dryf ukaże się 27 maja. Wraz z premierą klipu ruszyła przedsprzedaż materiału. Każdy z egzemplarzy zamówionych przed premierą będzie podpisany przez autora. W pakiecie deluxe dołączony zostaje customowy naszyjnik wykonany z żywicy epoksydowej odpornej na działanie promieni UV.

Na płytę składa się dziesięć piosenek, a wśród gości znalazł się wyłącznie CatchUp, który odpowiedzialny jest również za część produkcji. Resztę podkładów stworzyli INDEB, Frank Leen oraz Morte. Wydawca udostępnił również oficjalną okładkę Dryfu.

Przeczytaj także: 2sty wraca do muzyki! Raper podpisał kontrakt z gigantem fonograficznym

VAE VISTIC to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiej sceny rapowej. Konsekwentnie buduje swój świat, w którym mroczne i nowoczesne brzmienia przeplatają się z charakterystycznym, melodyjnym, a momentami wręcz folkowym wokalem. 

– opisuje VAE Warner Music Poland

VAE VISTIC – Dryf – tracklista albumu

  1. Pocałunek diabła prod. Morte
  2. Nie mogę spać prod. CatchUp
  3. Hoodie Haj prod. Frank Leen
  4. No Worries prod. & feat. CatchUp
  5. Dose for the vision prod. Frank Leen
  6. Ave Vae prod. CatchUp
  7. Kocham grzech prod. INDEB
  8. Dryf prod. Frank Leen
  9. TOYA prod. Frank Leen
  10. Flauta prod. Frank Leen
vae vistic dryf warner music poland
okładka albumu Dryf, Warner Music Poland 2022

VAE VISTIC podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland. W sieci ukazał się tytułowy singiel z debiutanckiego albumu rapera – Dryf. Premiera płyty w maju. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →