fot. media społecznościowe 2stego

2sty powraca do muzyki! Raper podpisał kontrakt z gigantem fonograficznym


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

2sty po wieloletniej przerwie wraca do rapu. Były Młody Wilk Popkillera związał się z polskim oddziałem międzynarodowej wytwórni.

2sty wraca do rapu: “do usłyszenia za chwilę”

Dziś, w okolicach godziny 16:00 2sty podzielił się dobrą informacją dla fanów jego muzyki. Po wieloletniej przerwie wydawniczej raper wznawia działalność artystyczną. W związku z zaistniałą sytuacją Młody Wilk trzeciej edycji wystosował obszerny post informujący o powrocie. 2sty zdradził również, pod jakim szyldem ukażą się nowości. Wraz z ponownym pojawieniem się na scenie 2sty podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland.

Zobacz: Mieszanka wybuchowa. Te polskie blendy rapowe są naprawdę zabawne

Dlaczego cieszę facjatę? Ponieważ po długim okresie muzycznej abstynencji będę miał szansę znowu wydać płytę. A nawet nie jedną, a dwie. Dzisiaj ten moment przeżywam z zupełnie innymi emocjami niż kiedyś, nie będąc już niewolnikiem opinii innych, nie powtarzając sobie, że mam być lepszy i bez presji wyników. Ktoś kiedyś powiedział, że artystą jest się całe życie, i chyba to prawda, bo moja aktualna decyzja wynika właśnie z potrzeby tworzenia. I myślę, że takie podejście i taka pozycja daje mi najwięcej satysfakcji.

Ludzie zaczepiają mnie na mieście i pytają, co Ty teraz robisz? Czym się zajmujesz? Dlaczego Ciebie nie ma? Okres bez tworzenia muzyki był dla mnie bardzo produktywny. Rozwijałem swoje zainteresowania, które przekułem w profesję, założyłem rodzinę, odnalazłem spokój i stałem się mądrzejszym człowiekiem, który mógł na luzie obserwować to, co dzieje się dookoła. Dlatego jeśli posłuchasz mojej płyty to fajnie, jeśli nie, to też fajnie, bo nic w życiu nie cieszy tak, jak możliwość podejmowania własnych wyborów.

– zwierza się raper (pisownia oryginalna)
2sty warner music poland
media społecznościowe rapera

Osiem lat od ostatniej płyty

Choć 2sty ma na koncie Elektrykę z Quebonafide z 2016, jego ostatni solowy album ukazał się w 2014 roku. Stej Flaj weszło na rynek w listopadzie nakładem Prosto. Na krążku znajduje się szesnaście piosenek, a obok gospodarza wystąpili choćby Kaz Bałagane, Tede czy Zeus.

2sty – Stej Flaj – odsłuch albumu

2sty po wieloletniej przerwie wraca do rapu. Były Młody Wilk Popkillera związał się z polskim oddziałem międzynarodowej wytwórni. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! 2sty wraca do rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →