kadr z filmu „Władca Pierścieni: Dwie Wieże”

Twórcy filmowej trylogii przygotowują nową grę z uniwersum „Władcy Pierścieni”


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Jesteście gotowi na więcej? Władca Pierścieni jest ostatnimi czasy dosłownie wszędzie, a teraz dowiedzieliśmy się, że powstaje również nowa gra osadzona w Śródziemiu. Odpowiadają za nią twórcy filmowej trylogii.

Nowy wirtualny Władca Pierścieni

Jak dotąd nic nie wiadomo o nowej grze oprócz tego, że wydaniem produkcji zajmie się Private Division, której właścicielem jest Take-Two Interactive, mające pod sobą również między innymi Rockstar Games (Grand Theft Auto, Red Dead) oraz 2K (BioShock, Borderlands). Nad nową grą z Władcy Pierścieni będzie pracować nowozelandzka Weta Workshop, która stworzyła scenografie, kostiumy, rekwizyty, miniatury oraz różne żyjące kreatury w filmowej trylogii Petera Jacksona. Tytuł jest jak na razie na wczesnym etapie rozwoju i nie ukaże się przed rokiem 2024.

Rozwój trwa

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy serialem, ale skoro piszemy o grze, to wypada również wspomnieć o dwóch innych tytułach z uniwersum Tolkiena, które na nas czekają. Pierwszym z nich jest turowe RPG The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth, tworzone przez EA. Walki mają odbywać się w rozbudowanym systemie kolejkowania, zaś gracze będą mieli do dyspozycji sporą liczbę znanych postaci. Nie wiadomo, kiedy gra się ukaże.

Sprawdź także: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy mógł nie powstać. Amazon miał wiele innych pomysłów

Drugą produkcją jest skradanka The Lord of the Rings: Gollum, w której wcielamy się we wspomnianego Golluma. Premiera gry została niedawno przesunięta: pierwotnie miała ukazać się ona 1 września. Nie wiadomo jednak, kiedy konkretnie gracze dostaną ją w swoje ręce.

Jesteście gotowi na więcej? Władca Pierścieni jest ostatnimi czasy dosłownie wszędzie, a teraz dowiedzieliśmy się, że powstaje również nowa gra osadzona w Śródziemiu. Odpowiadają za nią twórcy filmowej trylogii. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →