kadr z filmu „Hobbit: Niezwykła podróż”

„The Lord of The Rings: Gollum” zalicza poślizg. Gra nie ukaże się we wrześniu, ale może to i lepiej


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Daedalic Entertainment poinformowało, że gra The Lord of the Rings: Gollum nie ukaże się we wrześniu. Jej premiera została przesunięta. Kiedy zatem produkcja ujrzy światło dzienne?

Gollum opóźniony

Twórcy gry The Lord of the Rings: Gollum, niemieckie studio Daedalic Entertainment, poinformowali w mediach społecznościowych, że produkcja nie ukaże się we wrześniu, tak jak planowano. Pierwotnie miała być to data 1 września 2022, ale premiera została przesunięta o kilka miesięcy. Nie otrzymaliśmy na razie żadnych konkretów.

Przede wszystkim chcemy podziękować Wam za Wasze dotychczasowe wsparcie i cierpliwość. Przez kilka ostatnich lat ciężko pracowaliśmy nad tym, aby oddać w Wasze ręce niesamowitą historię umieszczoną w świecie pełnym magii i cudów. Zależy nam na tym, by spełnić oczekiwania społeczności, odkrywając nieopowiedzianą jeszcze historię Golluma w sposób zgodny z wizją J.R.R. Tolkiena. Aby zatem dostarczyć dopracowany produkt oferujący jak najlepsze doświadczenia, zdecydowaliśmy, aby przesunąć premierę The Lord of the Rings: Gollum o kilka miesięcy. W najbliższej przyszłości zdradzimy więcej szczegółów. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak oddaną społeczność i nie możemy doczekać się, aby podzielić się z Wami tą unikatową przygodą

– czytamy w oświadczeniu.

Decyzja o dopracowaniu gry wydaje się jak najbardziej na miejscu. Zwiastun rozgrywki, który ukazał się jakiś czas temu, wywołał lawinę komentarzy wskazujących na słaby wygląd nowej produkcji Daedalic Entertainment i porównujących produkcję do gier ze starszych konsol.

The Lord of the Rings: Gollum – Gameplay Reveal Trailer

W cieniu w Śródziemiu

Nowa produkcja Daedalic Entertainment to skradanka, w której wcielamy się, jak sam tytuł wskazuje, w Golluma. Akcja produkcji została osadzona między Hobbitem oraz Władcą Pierścieni, a więc po spotkaniu z Bilbo Bagginsem i utratą przez Golluma Pierścienia. Poszukując swojego skarbu, stwór zawędrował do Mordoru, gdzie został schwytany. W produkcji Daedalic Entertainment będziemy starać się uciec z Czarnego Kraju. W grze położono nacisk na skradanie: Gollum świetnie się wspina i unika otwartej walki, przez co większość czasu spędzimy na omijaniu przeciwników.

Daedalic Entertainment poinformowało, że gra The Lord of the Rings: Gollum nie ukaże się we wrześniu. Jej premiera została przesunięta. Kiedy zatem produkcja ujrzy światło dzienne? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →