fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram rapera

Trzyha powraca? Nie do końca. Tede promuje nowy album


09 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Tede opublikował nowy singiel. Wraz z premierą teledysku ruszyła przedsprzedaż kolejnego wydawnictwa w karierze Granieckiego.

W Stanach Zjednoczonych mamy Wu-Tang Clan, w Polsce jest tylko U-Targ Clan

Dzisiaj o północy w serwisach streamingowych zadebiutował U-TARG CLAN, najnowszy singiel Tedego, luźno nawiązujący do amerykańskiej grupy. W tym samym czasie na kanale TEDEWIZJA trafił teledysk wykonany przez HEAVY BREAD.

Zobacz: Tede publikuje długo oczekiwany hołd dla miłośników rowerów

Podobnie jak w przypadku poprzedniego projektu, tu również za produkcję odpowiada gospodarz. Mixem i masteringiem zajął się Sir Mich.

Tede – U-TARG CLAN

TDF z nowym albumem

Wraz z premierą klipu w oficjalnym sklepie Granieckiego ruszyła przedsprzedaż albumu 3H HAJP HAJS HEJT. Wydawcy zauważają, że „wszystko jest trzy”, dlatego materiał trafi na rynek 3 marca 2023. Album dostępny jest w wersji CD, kasetowej lub na winylu. Wersja przedpremierowa, oprócz albumu w wersji podstawowej, zawierać będzie zestaw wlep, dodatkowe utwory i obwolutę. Nakład płyty uzależniony jest od jej sprzedaży w preorderze.

Raper po ogromnym sukcesie swojego ostatniego, nostalgicznego ESPEORTE 0121, postanowił ponownie wydać płytę bez pomocy żadnego producenta. Tym razem jednak nie posłużył się kompozycjami sprzed lat, lecz po wielu latach przerwy znów wcielił się w rolę beatmakera.

Płyta składa się z różnorodnych utworów, stanowiąc rapową podróż po pełnym spektrum muzyki hip-hopowej. Dodatkowo, pierwszy raz od lat, na albumie poza samym artystą pojawiają się goście

– czytamy w opisie wydawnictwa.

3H HAJP HAJS HEJT ukaże się nakładem Wielkiego Joł, jednak za dystrybucję fizycznych kopii odpowiadać będzie Asfalt Distro. Z kolei dystrybucją cyfrową zajmie się Sony Music Polska. Oprócz teledysku i daty premiery pokazano też okładkę, której autorem jest Pan Zgrywus.

Tede opublikował nowy singiel. Wraz z premierą teledysku ruszyła przedsprzedaż kolejnego wydawnictwa w karierze Granieckiego. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił W Stanach Zjednoczonych mamy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →