fot. CC: Wikicommons

Travis Scott w drugim utworze w tym roku


18 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zdaje się, że Travis Scott na dobre wraca do rapu. Do sieci trafił jego singiel nagrany wspólnie z Pharrellem Williamsem zatytułowany Down In Atlanta.

Czekając na Utopię

Fani Travisa Scotta mogą czuć się już nieco zniecierpliwieni, czekając na nową muzykę od swojego idola. Album Utopia został przez niego zapowiedziany wiele miesięcy temu, a od premiery jego ostatniej płyty Astroworld mijają już 4 lata. Ponadto w tym roku raper był praktycznie nieaktywny wydawniczo (wpływ na to miała z pewnością sytuacja z Houston), oprócz okazyjnych gościnek wydał jedynie wspólny utwór z Future’em na bicie Southside’a, a teraz także z legendarnym Pharrellem Williamsem. Zdaje się jednak, że Down In Atlanta jest jedynie luźnym singlem, a na Utopię, bądź po prostu kolejny album Travisa Scotta, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Pharrell Williams, Travis Scott – Down In Atlanta

Powrót do rapowego świata

Zmniejszona aktywność Travisa Scotta miała z pewnością związek ze wspomnianymi już tragicznymi wydarzeniami z Houston. Panika narosła, gdy tłum zaczął napierać na siebie, by dostać się jak najbliżej sceny w trakcie występu. W jej wyniku ludzie zaczęli się tratować. Zginęło 10 osób, a około 300 zostało rannych. Raper wraz z organizatorami koncertu z Live Nation otrzymał liczne pozwy od wielu uczestników koncertu, którzy ponieśli obrażenia. Ponadto kolejne festiwale usuwały Travisa Scotta ze swojego line-upu. Zerwała z nim współpracę także marka Dior, która jednak gdy tylko sprawa przycichła, odnowiła kontrakt. Zdaje się więcej, że artysta z Houston wraca „do żywych”, a także do grania koncertów. Razem z tym powinna przyjść także nowa muzyka.

Zdaje się, że Travis Scott na dobre wraca do rapu. Do sieci trafił jego singiel nagrany wspólnie z Pharrellem Williamsem zatytułowany Down In Atlanta. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →