fot. CC: Wikicommons

Travis Scott w drugim utworze w tym roku


18 listopada 2022

Podziel się newsem:

Zdaje się, że Travis Scott na dobre wraca do rapu. Do sieci trafił jego singiel nagrany wspólnie z Pharrellem Williamsem zatytułowany Down In Atlanta.

Czekając na Utopię

Fani Travisa Scotta mogą czuć się już nieco zniecierpliwieni, czekając na nową muzykę od swojego idola. Album Utopia został przez niego zapowiedziany wiele miesięcy temu, a od premiery jego ostatniej płyty Astroworld mijają już 4 lata. Ponadto w tym roku raper był praktycznie nieaktywny wydawniczo (wpływ na to miała z pewnością sytuacja z Houston), oprócz okazyjnych gościnek wydał jedynie wspólny utwór z Future’em na bicie Southside’a, a teraz także z legendarnym Pharrellem Williamsem. Zdaje się jednak, że Down In Atlanta jest jedynie luźnym singlem, a na Utopię, bądź po prostu kolejny album Travisa Scotta, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Pharrell Williams, Travis Scott – Down In Atlanta

Powrót do rapowego świata

Zmniejszona aktywność Travisa Scotta miała z pewnością związek ze wspomnianymi już tragicznymi wydarzeniami z Houston. Panika narosła, gdy tłum zaczął napierać na siebie, by dostać się jak najbliżej sceny w trakcie występu. W jej wyniku ludzie zaczęli się tratować. Zginęło 10 osób, a około 300 zostało rannych. Raper wraz z organizatorami koncertu z Live Nation otrzymał liczne pozwy od wielu uczestników koncertu, którzy ponieśli obrażenia. Ponadto kolejne festiwale usuwały Travisa Scotta ze swojego line-upu. Zerwała z nim współpracę także marka Dior, która jednak gdy tylko sprawa przycichła, odnowiła kontrakt. Zdaje się więcej, że artysta z Houston wraca „do żywych”, a także do grania koncertów. Razem z tym powinna przyjść także nowa muzyka.

Zdaje się, że Travis Scott na dobre wraca do rapu. Do sieci trafił jego singiel nagrany wspólnie z Pharrellem Williamsem zatytułowany Down In Atlanta. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →