Matt Winkelmeyer/Getty Images

Travis Scott jednak nie został anulowany. Dior podjął współpracę z artystą

Obserwuj nas na instagramie:

Kooperacja Travisa Scotta z marką Dior została przełożona przez wzgląd na tragiczny festiwal zorganizowany przez rapera. Finalnie jednak dochodzi do skutku – kolekcja artysty współtworzona z domem mody ma trafić na sklepowe półki jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca.

Travis Scott powoli wraca do gry

Ukazanie się kolekcji, która jest kooperacją francuskiego domu mody z marką Cactus Jack Travisa Scotta, potwierdzono 1 lipca. Jej premiera w sklepach stacjonarnych i internetowych jest datowana na 16 lipca. Ma zawierać szeroki wybór butów, plecaków i ubrań. Początkowo owoc kooperacji rapera z Diorem miał zadebiutować na rynku w styczniu, lecz w grudniu współpracę zawieszono, ponieważ na festiwalu Astroworld organizowanym przez Scotta zginęło 10 osób. Marka przekazała w oświadczeniu, że wstrzymuje się od kooperacji z artystą “z szacunku dla wszystkich dotkniętych tragedią Astroworld“.

Dior nie był jedną firmą, która zawiesiła stosunki ze Scottem. Nie doszło również do planowanych kooperacji twórcy z markami takimi jak McDonald, Fortnite czy Nike. Wyparła się go również Coachella, usuwając go ze swojego line-upu. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że ten ogromny wizerunkowy dramat, którym był dla Travisa Scotta jego festiwal, odchodzi w niepamięć i rozchodzi się po kościach. Po tragicznym wydarzeniu artysta początkowo odwołał swoje wszystkie koncerty i nie grywał ich przez jakiś czas, ale i na tę scenę powoli wraca – wystąpił najpierw w klubie nocnym w Miami w maju, a następnie na Billboard Music Awards w tym samym miesiącu.

Kolejna ofiara śmiertelna po festiwalu Travisa Scotta
Travis Scott, fot. Amy Harris/Invision/AP

Przeczytaj także: Doja Cat z 22 nowymi wyróżnieniami sprzedażowymi. Artystka po raz kolejny zostaje rekordzistką damskiego rapu

Kooperacja Travisa Scotta z marką Dior została przełożona przez wzgląd na tragiczny festiwal zorganizowany przez rapera. Finalnie jednak dochodzi do skutku – kolekcja artysty współtworzona z domem mody ma trafić na sklepowe półki jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →