wikicommons

Travis Scott rzucił fanowi na koncercie 5 tys. dolarów z okazji urodzin

Obserwuj nas na instagramie:

Travis Scott podczas koncertu w Miami rzucił w stronę jednego z fanów plik banknotów o wartości 5 tysięcy dolarów.

Travis ma gest

Kiedyś Tede nagrywając swoje pierwsze hot16challenge użył określenia, które przeszło do kanonu polskiego rapu: „Trochę szkoda tego bitu na hot16challenge, ale mamy gest!”. Sam Tede przez kolejne lata pokazywał na koncertach, że ma gest, rzucając w stronę fanów swój merch czy płyty, czy rozdając alkohol pierwszym rzędom. Tego typu zachowania podczas występów podtrzymywał między innymi kolektyw OIO, rzucając workami w tłum. Travis Scott pokazał jednak podczas koncertu w Miami, że Stany Zjednoczone to nieco większa skala. Raper postanowił z okazji urodzin jednego ze swoich fanów rzucić w jego stronę plik banknotów o wartości 5000 dolarów. Cóż można rzec. Pozostaje jedynie zacytować klasyka: Travis ma gest!

Travis Scott rzuca gotówką w fana na koncercie

@11miami #travisscott #fyp #foryou #miami ♬ original sound – 11Miami

Czekając na Utopię

Fani Travisa Scotta mogą czuć się już nieco zniecierpliwieni, czekając na nową muzykę od swojego idola. Album Utopia został przez niego zapowiedziany wiele miesięcy temu, a od premiery jego ostatniej płyty Astroworld mijają już 5 lat. Ponadto raper przez cały 2022 rok był praktycznie nieaktywny wydawniczo (wpływ na to miała z pewnością sytuacja z Houston). Oprócz okazyjnych gościnek wydał jedynie wspólny utwór z Future’em na bicie Southside’a, a także Down In Atlanta z legendarnym Pharrellem Williamsem. Zdaje się jednak, że były to jedynie luźne single, a na Utopię, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ciężko jednak spodziewać się by album nie ukazał się w tym roku. 5 lat od ostatniego albumu to szmat czasu w przemyśle muzycznym.

Travis Scott podczas koncertu w Miami rzucił w stronę jednego z fanów plik banknotów o wartości 5 tysięcy dolarów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Travis ma […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →