TOP 5 – najlepsze teledyski, które pojawiły się w tym tygodniu

Podziel się newsem:

Zobaczcie, czyje teledyski miały premierę w mijającym tygodniu. Zebraliśmy pięć klipów, na które warto zwrócić uwagę. Na naszej liście znalazły się zarówno polskie jak i zagraniczne kawałki. Miłego oglądania.

Muniek Staszczyk – Pola

Utwór Pola to zapowiedź solowego albumu Muńka Staszczyka. Muzykę do utworu stworzył Dawid Podsiadło wraz z Olkiem Świerkotem. W teledysku, w rolę tytułowej Poli wcieliła się Agata Buzek (która, kilka dni wcześniej pojawiła się także w Trofeach Dawida Podsiadło). Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Bastille – Those Nights

Those Night to czwarta zapowiedź nadchodzącego albumu brytyjskiego zespołu, który pojawi się już za tydzień – 14 czerwca. W klipie możemy zobaczyć wokalistę grupy – Dana Smitha, śpiewającego na sofie i otoczonego leżącymi ludźmi. A więcej o nowej płycie Bastille możecie poczytać tu.

Mumford & Sons – Woman

W klipie główne role grają tancerze: Yeman Brown oraz Stephanie Crousillat. Ujęcia z ręki utrzymane w stylu nagrań VHS powstały w magazynie należącym do Kristin Sudeikis, odpowiedzialnej za choreografię w wideo. Utwór pochodzi z wydanego w zeszłym roku albumu Delta.

KęKę – Myślę o tym

Myślę o tym to trzeci singiel nadchodzącego albumu rapera, która pojawi się we wrześniu. Utwór mówi o tym, że przez uczciwość i pracowitość można osiągnąć sukces. W klipie gościnnie pojawili się m.in. Solar, Paweł Domagała i ekipa AbstrachujeTV.

Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, schafter – Czy Ty Słyszysz Mnie?

Daria Zawiałow, jako ambasadorka PUMA Talents stworzyła utwór do którego zaprosiła Ralpha Kaminskiego i schaftera. Kawałek kierowany jest w stronę zdolnych i niepokornych ludzi, którzy mają odwagę być inni i podążają za swoimi talentami. Więcej informacji znajdziecie  tutaj.

Zobaczcie, czyje teledyski miały premierę w mijającym tygodniu. Zebraliśmy pięć klipów, na które warto zwrócić uwagę. Na naszej liście znalazły się zarówno polskie jak i zagraniczne kawałki. Miłego oglądania. Muniek Staszczyk – Pola Utwór Pola to zapowiedź solowego albumu Muńka Staszczyka. Muzykę do utworu stworzył Dawid Podsiadło wraz z Olkiem Świerkotem. W teledysku, w rolę […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →