TOP 5: koncerty w styczniu 2020, których nie możesz przegapić


28 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zbliża się koniec roku, więc powoli czas planować to, co wydarzy się w 2020! Mamy dla Was koncerty, których nie możecie przegapić, aby dobrze i muzycznie wejść w nadchodzący rok.

Wilki – Niebieska Trasa

wilki

Wilki w Toruniu

Kiedy: 11 stycznia
Gdzie: Od Nowa
Bilety: 95 zł, kup na Biletomat.pl

Wilki w Gdańsku

Kiedy: 12 stycznia
Gdzie: Stary Maneż
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Wilki w Krakowie

Kiedy: 17 stycznia
Gdzie: Klub Studio
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Wilki we Wrocławiu

Kiedy: 18 stycznia
Gdzie: Centrum Koncertowe A2
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Wilki w Poznaniu

Kiedy: 24 stycznia
Gdzie: B17
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Wilki w Warszawie

Kiedy: 25 stycznia
Gdzie: Progresja
Bilety: 100 zł, kup na Biletomat.pl

Chyba nie ma osoby, która nie nuciłaby kiedyś na imprezie „Pijemy za lepszy czas…„. Ten i wiele innych przebojów kultowej grupy usłyszycie podczas styczniowych koncertów w ramach Niebieskiej Trasy, ponieważ Wilki wracają do korzeni i zaprezentują na żywo materiał ze swojej debiutanckiej płyty oraz największe hity z całego okresu swojej kariery. Nie możecie tego przegapić!


Devendra Banhart w Warszawie

devendra banhart w polsce

Kiedy: 25 stycznia
Gdzie: Palladium
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Jeśli lubicie eklektyzm w muzyce i dziwne, połamane dźwięki, to ten koncert jest idealną propozycją dla Was! Devendra Banhart to artysta pochodzący z Teksasu, którego muzykę trudno jednoznacznie sklasyfikować. To jednocześnie melancholijne, mroczne ballady oraz wesołe, hippisowskie piosenki, które sprawiają, że Banhart tworzy swój oryginalny, magiczny styl. Sprawdźcie, jak jego najnowszy album Ma zabrzmi na żywo!


Michael Malarkey w Warszawie

michael malarkey koncert w polsce

Kiedy: 24 stycznia
Gdzie: Proxima
Bilety: 75 zł, kup na Biletomat.pl

Michael Malarkey to artysta, którego wielu z Was może kojarzyć z ekranu telewizora. Aktor znany jest między innymi z ról w Pamiętnikach Wampirów i Project Blue Book. Michael to również wokalista i tym razem zaprezentuje w klubie Proxima swoje muzyczne umiejętności. Mroczny głos i nastrojowe kompozycje – tego możecie się spodziewać po jego koncercie. Zapraszamy!


Beacon w Warszawie

Beacon w warszawskiej Hydrozagadce

Kiedy: 25 stycznia
Gdzie: Hydrozagadka
Bilety: 60 – 70 zł, kup na Biletomat.pl

Dzień później wpadnijcie do klubu Hydrozagadka. Jesteśmy pewni, że koncert grupy Beacon również przypadnie Wam do gustu! Duet zaprezentuje Wam swoje minimalistyczne, elektroniczne kompozycje. Tym razem również będzie mrocznie, ale zdecydowanie bardziej tanecznie, gdyż Beacon łączą w swoim brzmieniu urocze dźwięki R&B z tajemniczą aurą. Sprawdźcie na żywo!


Dżem w Łodzi

Dżem zagra klubowy koncert we Wrocławiu!

Kiedy: 31 stycznia
Gdzie: Wytwórnia
Bilety: 55 – 65 zł, kup na Biletomat.pl

Tego zespołu chyba nie trzeba przedstawiać. Żyjąca legenda polskiego rocka, która od lat jest w doskonałej formie. Co Was będzie czekać na tym koncercie? Z pewnością solidna dawka klasycznego rocka i największe przeboje grupy Dżem, które zaśpiewa Maciej Balcar. Nie może Was zabraknąć w łódzkiej Wytwórni!


Idę w Tango

Więcej koncertów na styczeń 2020 i nie tylko znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Zbliża się koniec roku, więc powoli czas planować to, co wydarzy się w 2020! Mamy dla Was koncerty, których nie możecie przegapić, aby dobrze i muzycznie wejść w nadchodzący rok. Wilki – Niebieska Trasa Wilki w Toruniu Kiedy: 11 styczniaGdzie: Od NowaBilety: 95 zł, kup na Biletomat.pl Wilki w Gdańsku Kiedy: 12 styczniaGdzie: Stary ManeżBilety: […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.