Devendra Banhart na drugim koncercie w Polsce!


14 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletów na styczniowy koncert Devendry Banharta w Warszawie. W związku z tak dużym zainteresowaniem, amerykański artysta dodał drugą datę.

Devendra Banhart jest uznawany za jednego z najoryginalniejszych artystów ostatnich dekad. Jego melancholijne, mroczne ballady obok wesołych hipisowskich piosenek sprawiły, że jego muzyka jest trudna do sklasyfikowania.

13 września ukazał się jego najnowszy album zatytułowany Ma. Na płycie Banhart porusza temat bezwarunkowej macierzyńskiej miłości, pragnienia opieki, przekazywania mądrości nowym pokoleniom, nawiązania więzi matki z dzieckiem i co dzieje się, gdy ta więź zostaje zerwana.

Ma jest poświęcony macierzyństwu. Tytuł albumu pochodzi od świadomości, że wyrażenie „Ma” to bardzo dobry kandydat na pierwsze słowo dziecka, a także ostatni szept umierającego człowieka; słowo to oznacza „matkę” w niezliczonych językach.

devendra banhart ma

Banhart obecnie jest w trakcie amerykańskiej trasy koncertowej, jednak już na początku przyszłego roku zawita do Europy, gdzie jego pierwszym przystankiem będzie Warszawa.

Devendra Banhart w Polsce – drugi termin, bilety

Ogłoszony na 22 stycznia występ Devendry Banharta w warszawskim Palladium wyprzedał się na trzy miesiące przed wydarzeniem. W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie artysta dodał drugą datę. Devendra wystąpi w Warszawie także dzień wcześniej – 21 stycznia.

Bilety na drugi koncert są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać z zakupem!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Devendra Banhart - Warszawa, Palladium | 21.01.2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.