Devendra Banhart zaprezentował swój nowy album -„Ma”


13 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś swoją premierę miał dziesiąty album studyjny artysty, który traktuje o bezwarunkowej macierzyńskiej miłości. A już na początku przyszłego roku Devendra Banhart wystąpi w Warszawie.

Na nowej płycie Banhart porusza temat bezwarunkowej macierzyńskiej miłości, pragnienia opieki, przekazywania mądrości nowym pokoleniom, nawiązania więzi matki z dzieckiem i co dzieje się, gdy ta więź zostaje zerwana.

„Ma” jest poświęcony macierzyństwu. Tytuł albumu pochodzi od świadomości, że wyrażenie „Ma” to bardzo dobry kandydat na pierwsze słowo dziecka, a także ostatni szept umierającego człowieka; słowo to oznacza „matkę” w niezliczonych językach.

Na Ma Devendra Banhart zamienił syntezatory ze swoich poprzednich płyt na swój głos i gitarę, które są wspierane przez instrumenty strunowe, dęte i klawisze. Banhart ponownie nawiązał współpracę ze zdobywcą Grammy, muzykiem-producentem Noah Georgesonem.

Banhart nie ogranicza się do śpiewania wyłącznie po angielsku. Na Ma znajdziemy utwory także w drugim ojczystym języku muzyka – hiszpańskim, w Kan-tori Ongaku refren jest po japońsku, a Carolina jest w całości w języku portugalskim – mimo że Devendra przyznaje, że nie zna do końca tego języka.

Posłuchajcie w całości albumu Ma:

Devendra Banhart – Ma – odsłuch albumu

Devendra Banhart w Polsce – bilety

W ramach światowej trasy koncertowej, promującej nowy album, Devendra Banhart 22 stycznia wystąpi w warszawskim Palladium. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Devendra Banhart - Warszawa, Palladium | 22.01.2020

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.