Nie masz pomysłu na prezent? Kup bilet na koncert!

Podziel się newsem:

Z pewnością każdy z Was ma wśród najbliższych osoby, które ucieszyłyby się z biletów na koncert ulubionego artysty bądź zespołu. Sprawdźcie nasze koncertowe propozycje na świąteczne prezenty.

Little Dragon w Warszawie – 13 marca 2020

Little Dragon to szwedzka grupa, której przewodzi wokalistka Yukimi Nagano. W tym roku można ich było zobaczyć w Polsce podczas chorzowskiego Fest Festivalu. 13 marca 2020 roku powrócą do naszego kraju, tym razem dając klubowy koncert w warszawskim Niebie.

Gdzie: Warszawa, Niebo
Bilety: od 100 zł, kup na Biletomat.pl

little dragon bilet kolekcjonerski

Sprawdźcie także: Little Dragon: „Czasem mam wrażenie, że chodzi tylko o biznes” – wywiad, Fest Festival 2019


LAO CHE w Katowicach – 5 kwietnia 2020

Zespół LAO CHE po 20. latach na scenie zawiesza swoją działalność. Zanim to jednak nastąpi muzycy wyruszą w pożegnalne tournée – No to Che! Większość koncertów z trasy jest już wyprzedana, jednak wciąż możecie zdobyć wejściówki na występ w katowickim MCK, który odbędzie się 5 kwietnia.

Gdzie: Katowice, MCK
Bilety: od 90 zł, kup na Biletomat.pl

lao che bilet kolekcjonerski

Pi’erre Bourne w Warszawie – 1 marca 2020

Pi’erre Bourne to amerykański producent muzyczny, raper, autor tekstów i inżynier dźwięku, znany z produkcji platynowych singli: Magnolia Playboi’a Carti’ego czy Gummo 6ix9ine’a. 1 marca producent zagra samodzielny koncert w w warszawskich Hybrydach.

Gdzie: Warszawa, Hybrydy
Bilety: od 59 zł, kup na Biletomat.pl

Pierre Bourne - bilet kolekcjonerski

Pouya w Krakowie i Warszawie – 21 i 22 lutego 2020

Pouya opisywany jest jako: zrodzony z Internetu, wychowany na ulicach i obdarzony wyjątkowym flow. Raper współpracował z takimi artystami jak: Ghostemane, Suicideboys, Fat Nick, Germ czy Shakewell, a jego najpopularniejszymi kawałkami są m.in. Get Buck, Scrubs czy 41. Już w lutym będzie można zobaczyć go na żywo na dwóch koncertach w Polsce – w Krakowie i Warszawie.

Gdzie: Kraków – Klub Studio, Warszawa – Proxima
Bilety: od 69 zł, kup na Biletomat.pl

Pouya - bilet kolekcjonerski

Miejski Hip-Hop Festiwal 2020

Po sukcesie ostatniej, w całości wyprzedanej edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2019 w Giżycku organizatorzy wracają z nowym projektem. Miejski Hip Hop Festiwal zawita do pięciu miast w Polsce a wystąpią na nim artyści dobrze znani ze wszystkich edycji giżyckiego festiwalu.

Gdzie: Kraków, Łódź, Olsztyn, Warszawa, Koszalin
Bilety: od 69 zł, kup na Biletomat.pl

Miejski Hip Hop Festiwal - bilet kolekcjonerski

Devendra Banhart w Warszawie – 21 stycznia 2020

Devendra Banhart 13 września wydał swój najnowszy album zatytułowany Ma. W ramach trasy promującej wydawnictwo artysta wystąpi w Polsce dwukrotnie. Występ zaplanowany na 22 stycznia jest już wyprzedany, jednak wciąż możecie zdobyć wejściówki na koncert, który odbędzie się dzień wcześniej – 21 stycznia w warszawskim Palladium.

Gdzie: Warszawa, Palladium
Bilety: od 119 zł, kup na Biletomat.pl

devendra banhart - bilet kolekcjonerski

Comethazine w Warszawie – 5 lutego 2020

Pochodzący z East St. Louis w stanie Illionois raper Comethazine zajął w tym roku pierwsze miejsce na liście Freshman magazynu XXL. Na początku przyszłego roku wyruszy w trasę koncertową, podczas której po raz pierwszy wystąpi w Polsce.

Gdzie: Warszawa, Proxima
Bilety: od 69 zł, kup na Biletomat.pl

comethazine - bilet kolekcjonerski

Sylwester z Quebonafide w Gdańsku – 31 grudnia 2019

Quebonafide w tym roku nie pojawiał się na scenie zbyt często. Dlatego jeśli znacie kogoś, kto chciałby zobaczyć ciechanowskiego rapera na żywo warto rozważyć imprezę sylwestrową w Centrum Stocznia Gdańska.

Gdzie: Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska
Bilety: od 129 zł, kup na Biletomat.pl

Sylwester z Quebonafide - bilet kolekcjonerski

Maria Peszek w Łodzi – 14 lutego 2020

Maria Peszek po dłuższej przerwie wraca do koncertowania. Podczas trasy Sorry Polski Super Tour usłyszymy dobrze już znane utwory, które jak twierdzi artystka nie straciły na aktualności. Będą one jednak przedstawione w nowych aranżacjach.

Gdzie: Łódź, Wytwórnia
Bilety: od 70 zł, kup na Biletomat.pl

Maria Peszek - bilet kolekcjonerski

Smolasty w Poznaniu – 24 stycznia 2020

Smolasty to młody wokalista, raper oraz producent, którego twórczość jest połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej. Jego najpopularniejsze utwory to Uzależniony z gościnnym udziałem Otsochodzi oraz Fake Love. Na pewno nie zabraknie ich podczas koncertu w poznańskiej Próżności.

Gdzie: Poznań, Próżność
Bilety: od 45 zł, kup na Biletomat.pl

smolasty bilet kolekcjonerski

Bilety kolekcjonerskie – idealny pomysł na świąteczny prezent

Na stronie Biletomat.pl macie opcję wyboru biletów kolekcjonerskich, które idealnie nadają się na prezent. Wybierzcie przesyłkę kurierską i opłaćcie zamówienie do 12 grudnia, a na pewno otrzymacie bilety jeszcze przed Wigilią!

bilety kolekcjonerskie - pomysł na świąteczny prezent

Z pewnością każdy z Was ma wśród najbliższych osoby, które ucieszyłyby się z biletów na koncert ulubionego artysty bądź zespołu. Sprawdźcie nasze koncertowe propozycje na świąteczne prezenty. Little Dragon w Warszawie – 13 marca 2020 Little Dragon to szwedzka grupa, której przewodzi wokalistka Yukimi Nagano. W tym roku można ich było zobaczyć w Polsce podczas […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →