Devendra Banhart wystąpi w Warszawie


02 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Devendra Banhart - jeden z najciekawszych artystów, którego muzykę trudno zaklasyfikować, w styczniu przyjedzie na swój pierwszy klubowy koncert w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Devendra Banhart to artysta, którego muzyka jest trudna do sklasyfikowania. Jego melancholijne, mroczne ballady obok wesołych hippisowskich piosenek sprawiły, że Devendra jest uznawany za jednego z najoryginalniejszych artystów ostatnich dekad, który stworzył swój własny, magiczny styl.

Jego kariera zaczęła nabierać tempa w październiku 2002 roku, kiedy Michael Gira (Swans) zaprezentował światu jego pierwsze piosenki pod znakiem wytwórni Young God. Wypuszczone w 2002 roku Oh Me Oh My… w błyskawicznym tempie zostało okrzyknięte wielkim odkryciem. Po wydaniu debiutanckiego albumu Rejoicing in the Hands, a w kilka miesięcy później Nino Rojo, Banhart zyskał rozgłos i uznanie na całym świecie.

Devendra Banhart – nowa płyta Ma – premiera 13 września

Devendra wydał następnie pięć znakomitych albumów: Cripple Crow, Smokey Rolls Down Thunder Canyon, What Will We Be, Mala oraz Ape in Pink Marble.

13 września ukaże się jego najnowsza płyta zatytułowana Ma. Poznaliśmy już trzy single, które się na niej znajdą: Kantori Ongaku, Abre Las Manos i Memorial.

Artysta ogłosił już daty światowej trasy promującej wydawnictwo. Zaplanowano jeden przystanek w Polsce.

Devendra Banhart w Polsce – bilety

devendra banhart w polsce

Koncert odbędzie się 22 stycznia 2020 roku w warszawskim Palladium. Sprzedaż biletów rusza w najbliższy piątek, 6 września. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Devendra Banhart w Warszawie - start sprzedaży biletów - 6 września

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.