via Facebook

Tom Odell wykonał „Another Love” dla uchodźców z Ukrainy


14 marca 2022

Podziel się newsem:

Tom Odell zaśpiewał Another Love na dworcu w Bukareszcie, dokąd udała się część uchodźców z Ukrainy. Piosenka stała się obrazem toczącej się wojny.

Another Love szerzy miłość

Wszystko przez TikToka. Medium, którego głównym celem kreacyjnym była rozrywka, prędko zaczęło służyć również jako kanał informacyjny, także w sprawach niezaangażowanych społecznie. Podczas wojny w Ukrainie TikTok odrobinę zmienił swoje oblicze, to znaczy, że zaczęły się pojawiać na nim treści pochodzące bezpośrednio od osób znajdujących się w samym środku wojny. I takim oto sposobem wiemy, jak wyglądają zbombardowane przez Rosję osiedla, co na obiad jedzą ludzie kryjący się w schronie przeciwlotniczym. Tych informacji nie przekazują wykształceni dziennikarze czy przeszkoleni reporterowi, politycy chronieni immunitetem, tylko ludzie, których codzienność nagle przekręciła się o sto osiemdziesiąt stopni.

Utwór Another Love Toma Odella został dość przypadkowo powiązany z tą sytuacją, ale za pośrednictwem Internetu prędko przekształcił się w swego rodzaju trend. Zapoczątkował serię podobnych filmików, ukazujących zniszczenia oraz wojenną rzeczywistość z zupełnie innej strony – wygląd Ukrainy przed wojną, w których pod kadry krajobrazów podłożono właśnie ten utwór.

Jestem zaszczycony, że tak wiele obywateli Ukrainy używa mojego utworu do nagrywania takich video, jak to. Niech żyje Ukraina. Wkrótce przyjadę i razem zaśpiewamy tę piosenkę

– napisał artysta
@tompeterodell #duet with @alina__volik ♬ Another love – .

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Tomie Odellu

tom odell ukraina another love
Tom Odelll via Facebook

Koncert na dworcu. Tom Odell dla Ukrainy

Artysta zagrał w Rumuni koncert, z którego cały dochód zdecydował się przekazać ofiarom wojny w Ukrainie. Oprócz tego utwór Another Love wykonał również na… dworcu w Bukareszcie, dokąd skierowało się wiele osób zbiegłych z kraju.

Wczoraj miałem zaszczyt śpiewać „Another Love” na dworcu w Bukareszcie w towarzystwie wielu ukraińskich uchodźców. Każdego dnia na tę stację przychodzi tysiące osób uciekających przed wojną. Potrzebują jedzenia, wody, bezpiecznego miejsca do spania i bycia traktowanymi jak piękne istoty ludzkie, którymi są

– napisał na TikToku i zachęcał do wspierania kampanii „Choose Love”.

Tom Odell zaśpiewał Another Love na dworcu w Bukareszcie, dokąd udała się część uchodźców z Ukrainy. Piosenka stała się obrazem toczącej się wojny. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →