fot, materiały prasowe

Tom Odell zagra urodzinowy koncert w Polsce!


07 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Tom Odell już po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Brytyjczyk będzie jedną z gwiazd wydarzenia, które odbędzie się w Łodzi.

Tom Odell znów w Polsce

Niespodzianka dla polskich fanów Toma Odella, a tych zapewne jest sporo! Brytyjczyk zagra w przyszłym roku koncert w naszym kraju i będzie to już jego kolejny występ nad Wisłą. Tom Odell gości u nas, co by nie powiedzieć, często. Tym razem artysta przyjedzie do Łodzi, gdzie zagra na wydarzeniu organizowanym z okazji sześćsetlecia miasta. Obchody będą co prawda trwały cały rok, jednak główny urodzinowy weekend przypadnie na dni 28-30 lipca 2023 roku. Tom Odell wystąpi na plenerowej scenie w drugi dzień imprezy, czyli 29 lipca i jak zapowiadają organizatorzy, jest jedną z pierwszych muzycznych gwiazd, które uświetnią urodziny Łodzi. Usłyszymy zapewne przekrój dyskografii artysty, włączając w to jego najnowszy krążek.

Tom Odell zagra urodzinowy koncert w Polsce!
fot. Miasto Łódź

Globalny sukces Odella

Tom Odell ma już na koncie pięć studyjnych płyt. Best Day of My Life, czyli ostatnia z nich, ukazała się kilka tygodni temu, a konkretnie 28 października. Największą popularność przyniósł Brytyjczykowi jego debiut Long Way Down z 2013 roku. To właśnie na tym wydawnictwie znalazły się takie utwory, jak Can’t Pretend, Hold Me, I Know oraz największy hit Odella, Another Love. Płyta przyniosła artyście dwie nominacje do BRIT Awards oraz globalną popularność. Następne wydawnictwa brytyjskiego muzyka – Wrong Crowd, Jubilee Road i Monsters – nie sprzedały się aż tak dobrze, jak debiutancki album, jednak nie przeszkadza to Odellowi w graniu wyprzedanych koncertów.

Another Love stało się również utworem kojarzonym z pierwszymi dniami zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę, kiedy w Internecie zaczęły pojawiać się filmiki z ukraińskimi krajobrazami przed zniszczeniem ich przez wojnę. Zjawisko to nie uciekło uwadze Toma Odella, który zagrał koncert w Rumunii. Cały dochód z wydarzenia został przeznaczony na pomoc ukraińskim uchodźcom. Artysta wystąpił również na dworcu kolejowym w Bukareszcie, gdzie wykonał Another Love, zachęcając jednocześnie do wsparcia potrzebujących.

Tom Odell – Another Love

Tom Odell już po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Brytyjczyk będzie jedną z gwiazd wydarzenia, które odbędzie się w Łodzi. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →