via Facebook

Tom Odell wciąż nostalgiczny, ale nie chce być już smutny, czyli „Sad Anymore”

Podziel się newsem:

Tom Odell podzielił się nowym, wyjątkowym utworem, w którym ponownie porusza kwestię kondycji psychicznej człowieka.

Tom Odell szczerze o problemach ze zdrowiem psychicznym

Najnowszy album Toma Odella, monsters, może i nie odbił się szerokim echem, i z pewnością jest czymś innym niż to, co Brytyjczyk prezentował na swoich wydawnictwach do tej pory, to dla niego osobiście jest to niezwykle przełomowy album. Autor przeboju Another Love jeszcze nigdy nie otworzył się tak bardzo przed swoimi fanami jak w tych kilkunastu piosenkach.

Zobacz również: Tom Odell – od Trumpa i Grety Thunberg do własnych lęków w singlu monster

Tom Odell monsters
Tom Odell – monsters, okładka albumu

Problemy ze zdrowiem psychicznym artysty, które w ostatnich latach mocno dały mu się we znaki, zostawiły swój ślad na wydawnictwie z 2021 roku. Odell rozprawia się na nim z tytułowymi demonami, które osiadły się w nim samym. Otwarcie mówi i śpiewa o najtrudniejszych momentach swojego życia i stanach, z których naprawdę niełatwo było mu się podnieść. Wszystko po to, aby dać nadzieję tym, którzy być może są teraz w podobnym miejscu, w którym on sam był jeszcze chwilę temu.

Tom Odell – numb, posłuchaj!

Tom Odell z ważnym singlem — Sad Anymore

Nie była to bynajmniej kreacja na potrzebę albumu, ponieważ Tom kontynuuje ten kierunek, dzieląc się swoim najnowszym singlem — Sad Anymore. Utwór opowiada o walce z permanentnym smutkiem, a sam jego autor pisze:

Dzielę się z Wami nową piosenką, Sad Anymore. Jak wiele osób czasem przechodzę przez okresy, w których czuję się smutny. Czasami potrafię to ukryć i ludzie niczego nie zauważają, ale innym razem smutek jest niemal w każdym moim słowie, w każdym spojrzeniu i jestem pewien, że każdy to dostrzega. Czasami smutek może wydawać się całkiem piękny, jak smutna melodia, ale innym razem może być paskudny, jak dźwięk drapania paznokciami po tablicy. Najczęściej jednak bycie smutnym jest samotnym doświadczeniem, o którym trudno się rozmawia. Mam nadzieję, że śpiewając o tym szczerze, sprawię, że ludzie, którzy czasami też czują się smutni, być może poczują się mniej samotni…

Tom Odell – Sad Anymore, posłuchaj!

Tom Odell podzielił się nowym, wyjątkowym utworem, w którym ponownie porusza kwestię kondycji psychicznej człowieka. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Tom Odell szczerze o […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →