Tom Odell niczym rasowy MC w nowym singlu „money”

Podziel się newsem:

Tom Odell prezentuje kolejny singiel ze swojego nadchodzącego albumu monsters. Tym razem artysta w zaskakujący sposób rozprawia się z kwestią pieniędzy, które zdominowały nasze życia.

Tom Odell z nowym singlem money

Po dwóch dość mocnych propozycjach muzycznych w postaci kawałków numb i monster, w których Tom Odell rozprawił się z własnymi demonami, czas na kolejną zapowiedź czwartego albumu Brytyjczyka. Tym razem artysta wziął na warsztat problem kapitalizmu i obsesji społeczeństwa na jego punkcie. Sam mówi o swoim najnowszym singlu money:

Pieniądze. Bez względu na to, skąd pochodzimy, ile mamy, wszyscy ciągle czujemy, że nie mamy wystarczającej ilości, że w jakiś sposób, gdybyśmy mieli więcej, bylibyśmy szczęśliwsi… Jeśli jesteś biedny, wzbogać się, jeśli jesteś bogaty, wzbogać się jeszcze bardziej. Nagrody dla tych, którzy potrafią to zrobić, są nieograniczone. A co jest w tym najbardziej absurdalne…? Zanim dojdziesz do końca tego akapitu, Jeff Bezos zarobi kolejny milion dolarów. Co za szalony świat. Mam nadzieję, że spodoba wam się ta piosenka.

Kolejna odsłona albumu monsters dość dobrze ukazuje kierunek, który Tom Odell obiera na nowej ścieżce swojej kariery. Istotne rozprawy dotyczące problemów współczesnego świata, a także osobiste rozrachunki z własnymi demonami to ciężki kaliber, który wystrzela z nowych propozycji muzycznych od Toma.

Tom Odell monsters
Tom Odell – monsters, okładka albumu

Tom Odell romansuje z elektroniką i hip-hopem

Brytyjczyk postanowił je jednak przełamać nieco odmiennym brzmieniem niż to, do którego zdążył nas przyzwyczaić. W jego najnowszych singlach fortepianowe ballady z rockowym pazurem zastąpiły syntezatory i elektroniczne produkcje o niemniej intrygującym klimacie, pełnym mroku i niepokoju.

Nie inaczej jest w singlu money, gdzie przoduje niespokojny, wyklaskiwany bit. Sam sposób śpiewania Toma czerpie dość mocno ze stylistyki hip-hopowej, a dodatkowe napięcie budują rozdygotane chórki. Sprawdźcie!


Nowy album Toma Odella – monsters. Premiera

Czwarty album Toma Odella zatytułowany monsters ukaże się już 9 lipca 2021 roku. Więcej o nim przeczytacie tutaj. Nie przegapcie tej premiery!

Tom Odell prezentuje kolejny singiel ze swojego nadchodzącego albumu monsters. Tym razem artysta w zaskakujący sposób rozprawia się z kwestią pieniędzy, które zdominowały nasze życia. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →