Elektroniczny Tom Odell z nowym singlem „numb”

Podziel się newsem:

Tom Odell powraca! Artysta zapowiedział właśnie premierę swojego nowego singla i zaprasza na koncert online. Sprawdźcie szczegóły!

Tom Odell gotowy na nowy rozdział w swojej karierze

Ostatnie wydawnictwo Toma Odella to album Jubilee Road wydany w 2018 roku, który przyniósł takie przeboje jak If You Wanna Love Somebody, czy Half As Good As You z Alice Merton. Po kilkunastu miesiącach ciszy, artysta powraca, otwierając tym samym nowy rozdział w swojej karierze.

Muzyczna volta Toma Odella. Singiel numb już jest

W ostatnich dniach brytyjski wokalista zwodził nieco swoich fanów zadając im na swoich social mediach pytania takie jak: „Wszystko w porządku?”, „Czy powinienem opublikować nową piosenkę?” oraz „Czy mam również opublikować teledysk?”. Okazało się, że wszystko to miało jedynie uaktywnić nieco uśpione profile artysty i zaangażować jego fanów, bowiem premiera nowego singla była już od dawna zaplanowana. Tym samym wokalista zapowiada nadejście jego nowego, czwartego albumu.

Utwór zatytułowany numb właśnie się ukazał. To zupełnie nowy Tom Odell, jakiego jeszcze nie słyszeliśmy. Nie słyszymy tu ckliwego, balladowego chłopca z grzywką przy pianinie, ani koncertowego rock’and’rollowca, skaczącego po instrumentach. Tym razem Tom Odell jawi nam się w elektronicznym wydaniu, które choć zaskakujące, wciąż nie traci na swoim emocjonalnym wydźwięku, a przecież to właśnie w pobudzaniu emocji słuchacza Tom jest prawdziwym mistrzem.

Wraz z premierą utworu otrzymamy również teledysk, nie mniej zresztą zaskakujący, w którym Tom diametralnie i brawurowo zmienia swój wizerunek. Zobaczcie!


Tom Odell zagra koncert online

To jednak nie koniec niespodzianek od Toma Odella. Artysta zagra również biletowany koncert online, podczas którego zaprezentuje cześć niepublikowanego dotąd materiału z jego nadchodzącego albumu. Wydarzenie będzie miało miejsce 27 lutego, o godzinie 22:30 czasu polskiego, a cały zysk ze sprzedaży biletów Tom przekaże swoim współpracownikom, czyli zespołowi koncertowemu oraz ekipie technicznej, którzy zostali najbardziej dotknięci przez pandemiczny lockdown.

Nie przegapcie tego muzycznego spotkania, podczas którego będziecie mogli również zadać Tomowi pytania! Bilety będą dostępne od 18 lutego, od godziny 20:00, a ich ilość jest ograniczona jedynie do dziewięciuset.

Tom Odell nowy singiel numb koncert online
Tom Odell

Tom Odell powraca! Artysta zapowiedział właśnie premierę swojego nowego singla i zaprasza na koncert online. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Tom Odell […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →