Tom Odell wypuścił nowy kawałek! Posłuchaj „You’re Gonna Break My Heart Tonight”.


08 października 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tom Odell swoim brzmieniem znowu łapie nas za serducho.

Jeśli nieraz zakręciła się Wam łezka podczas słuchania utworu „Antoher Love”, podejrzewamy, że tym razem znów możecie mieć szkliste oczęta.

Tom Odell wypuścił kolejny mega melancholijny i romantyczny kawałek. Piosenka „You’re Gonna Break My Heart Tonight” na YouTube pojawiła się w wersji live i widać, że Tom Odell w jej wykonanie wkłada swoje całe (złamane) serce.

Przy okazji przypominamy, że utworu „You’re Gonna Break My Heart Tonight” w przyszłym roku będzie można posłuchać na żywo w Polsce. Tom Odell po świetnym występie na Late Summer Festival w Poznaniu zagra w 2019 roku dwa koncerty – 25 stycznia w krakowskiej Tauron Arenie oraz 26 stycznia na stołecznym Torwarze. 

Tom Odell swoim brzmieniem znowu łapie nas za serducho. Jeśli nieraz zakręciła się Wam łezka podczas słuchania utworu „Antoher Love”, podejrzewamy, że tym razem znów możecie mieć szkliste oczęta. Tom Odell wypuścił kolejny mega melancholijny i romantyczny kawałek. Piosenka „You’re Gonna Break My Heart Tonight” na YouTube pojawiła się w wersji live i widać, że Tom […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.