Fani Toma Odella podzielili się swoimi demonami


01 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Fani Toma Odella pokazali czym są ich własne potwory. W teledysku do utworu monster v.2 nie zabrakło również polskich akcentów – między innymi czerwonej błyskawicy.

Tom Odell szczerze jak nigdy o swoim zdrowi psychicznym

monster to z pewnością jeden z najmocniejszych, najszczerszych i najważniejszych utworów w karierze Toma Odella. Artysta rozliczył się w nim z własnymi demonami, którymi są nachodzące go w ostatnim czasie ataki paniki.

Swoim szczerym wyznaniem muzyk zainspirował swoich fanów i poprosił ich, aby nadesłali mu zdjęcia i nagrania, przedstawiające ich własne, tytułowe potwory, z którymi mierzą się na co dzień.

Tom Odell album i singiel monster
Tom Odell

Tom Odell przedstawią drugą wersję singla monster

Tak powstał jego nowy teledysk do utworu monster v.2 – alternatywnej wersji znanego już singla z nadchodzącego albumu Odella o tym samym tytule. Sam artysta mówi o klipie:

monster jest o próbie przezwyciężenia moich ataków paniki. Im więcej zacząłem mówić na ten temat, tym bardziej zacząłem zdawać sobie sprawę, że tak wielu ludzi przechodzi przez to samo. Poprosiłem moich fanów, aby pokazali mi, co oznacza dla nich słowo „monster” i pomyślałem, że po prostu nakręcę z tego jakiś 30-sekundowy film na Instagram czy coś w tym stylu, ale kiedy po raz pierwszy złożyliśmy wszystkie klipy razem, rozpłakałem się. To było bardzo wzruszające widzieć tych ludzi tak bezbronnych. Wyrzuciłem więc cały teledysk, który miałem już przygotowany do tej piosenki i zdecydowałem się w zamian na ten film. Myślę, że to jeden z najmocniejszych obrazów, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

Dziękuję Aaron, Aldine, Anastasiia, Anna, Beth, Bobby, Chloe, Claudia, Connie, Darya, Elina, Ella, Elle, Ellen, Emma, ​​Frannie, Guridh, Hajdi, Irham, Jadwiga, Jazz, Joana, Josefine, Joseph , Julia, Katherine, Kayla, Lucia, Lucy, Luliia, Luzia, Maria, Marie, Medine, Mohamad, Monika, Natalia, Prachi, Priscilla, Roger, Ruth, Ryan, Safa, Santiago, Sascha, Saskia, Shanath, Sophia , Sophie, Tamara, Tamina, Valentina, Weronika oraz wszyscy inni, którzy przesłali mi swoje zdjęcia i filmy oraz podzielili się swoimi niesamowitymi historiami.

Czerwona błyskawica w nowym teledysku Toma Odella

Jak z pewnością zauważyliście, w podziękowaniach Toma pojawiło się kilka polskich imion. Polskich akcentów nie zabrakło również w samym klipie. Widzimy w nim chociażby kobietę z ogromną, czerwona błyskawicą na twarzy. Dokładnie tą, która symbolizuje polskie strajki kobiet. Zobaczcie!

Tom Odell – monster v.2, zobacz teledysk:

Fani Toma Odella pokazali czym są ich własne potwory. W teledysku do utworu monster v.2 nie zabrakło również polskich akcentów – między innymi czerwonej błyskawicy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →