fot. materiały prasowe

The Weeknd rozbudowuje uniwersum „Dawn FM”. Jest zwiastun nowego projektu


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd udowadnia, że nieoczekiwane wydanie albumu Dawn FM było więcej, niż tylko w pełni przemyślane. Właśnie ukazał się zwiastun projektu, który będzie można obejrzeć na Amazon Prime Video.

The Weeknd – Dawn FM to więcej niż płyta

Era After Hours nie zakończyła się hukiem, a skomleniem – mówię tu oczywiście o przełożonej trasie. Koncert w Polsce wciąż rezonuje w bliżej nieokreślonej przyszłości i miejscu (mówi się o Stadionie Narodowym), a klimat przebojowego albumu dawno już zgasł, zastąpiony ponurą, mroczną aurą Dawn FM. The Weeknd z artysty stał się kreatorem, a to, że nowa płyta nie stoi tanecznymi hitami, ani trochę nie zachwiało jego pozycją.

Wręcz przeciwnie – potwierdziło ją. Abel nigdy nie był kimś, kto tylko by grzał parkiety, choć jego wyniki (sprzedażowe i komercyjne) oraz dancefloorowy flow mogły mylić. Tak czy inaczej, artysta w pełni oddał się promocji swej najnowszej, piątej studyjnej płyty. Stworzył wyjątkowe uniwersum, które powoli zaczęło nabierać coraz realniejszych kształtów.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o The Weeknd

The Weeknd dawn fm amazon prime video
fot. Facebook

Muzyka, której doświadczysz – faza druga

Zgodnie z zapowiedziami artysty na social mediach, promocja Dawn FM wkroczyła w fazę drugą. Już 26 lutego na Amazon Prime Video ukaże się DAWN FM Experience – filmowo-teatralne wydarzenie, które przeniesie widzów wprost do alternatywnej rzeczywistości, wyciekającej z albumu.

Kasia Lins była z tym pierwsza, lecz artyście nie odbiera to oryginalności. Widowisko zapowiada się przednio, a to przecież dopiero faza druga, co oznacza, że na tym eksplorowanie Dawn FM się nie zakończy.

The Weeknd x DAWN FM Experience – Official Teaser | Prime Video

The Weeknd udowadnia, że nieoczekiwane wydanie albumu Dawn FM było więcej, niż tylko w pełni przemyślane. Właśnie ukazał się zwiastun projektu, który będzie można obejrzeć na Amazon Prime Video. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →