Materiały prasowe

The Weeknd pracuje nad nową trylogią, a “DAWN FM” to jej część


11 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd podzielił się na swoim Twitterze informacją, że w drodze jest kolejna trylogia jego autorstwa. Sprawdź szczegóły.

Kolejna trylogia już w drodze?

Oprócz powyższej zapowiedzi, artysta nie zapewnił więcej informacji, fani teoretyzują jednak, że wspomniana trylogia ma zaczynać się od jego albumu z 2020 pt. After Hours, wydane w ostatni piątek Dawn FM ma być jej środkową częścią, a ostatnią będzie płyta o tytule After Life, którą teasowano na Dawn FM.

Track Every Angel Is Terrifying zawiera inspirowaną latami 80-tymi promocję czegoś zwanego After Life.

Intensywne, graficzne, euforyczne / Prowokujące, krawędziowe, zmuszające do myślenia / Trzymające w napięciu exposé / Kino, jakiego wcześniej nie uświadczyliście / Egzotyczny, dziwny i piękny świat After Life. After Life może być wasze za jedyne $4.95 z subskrypcją jeśli zamówicie serię kolekcji Best of Your Current Life.

– pojawia się w piosence

Przeczytaj także: Album roku? Szybko poszło! Oto The Weeknd i jego nowe muzyczne uniwersum – „Dawn FM”

Ostatnia trylogia The Weeknda

Technicznie rzecz biorąc, nie będzie to pierwsza trylogia autorstwa kanadyjskiego artysty. W 2012 roku, wydał on swój pierwszy album pt. Trilogy, zawierający zremixowane i zremasterowane wersje utworów pochodzących z jego trzech mixtape’ów z roku 2011: House of BalloonsThursday, i Echoes of Silence. Pierwsza wydana przez niego trylogia zapewniła mu status jednej z największych gwiazd współczesnej muzyki popularnej. Otrzymała bardzo wysokie noty od recenzentów muzycznych, zapewniła mu także komercyjny sukces: tylko w ciągu pierwszego tygodnia od jej wydania sprzedała się nakładem 86,000 egzemplarzy. Od kolejnej trylogii nie oczekujemy wcale mniej!

The Weeknd podzielił się na swoim Twitterze informacją, że w drodze jest kolejna trylogia jego autorstwa. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejna trylogia już w drodze? i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →