The Score w marcu zagrają w Warszawie


03 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański zespół The Score na początku marca zawita do Polski w ramach europejskiej części trasy Run Like A Rebel. Sprawdźcie szczegóły.

The Score to amerykański zespół, który powstał w 2015 roku w Nowym Jorku. W jego skład wchodzą: Eddie Anthony (wokal, gitara) oraz Edan Dover (klawisze, produkcja).

Ich kariera nabrała tempa w 2015 roku, kiedy to utwór Oh My Love został wykorzystany w kampanii promocyjnej brytyjskich supermarketów Asda. Piosenka stała się najczęściej shazamowanym utworem w UK w 2015 roku i zadebiutowała na 43. miejscu listy UK Singles Chart, a zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Republic Records, która ma pod swoimi skrzydłami takich artystów jak: Ariana Grande, Taylor Swift, Lorde czy Florence and the Machine.

The Score – Oh My Love

W następnych latach The Score wydali serię świetnie przyjętych EPek: Where Do You Run (2015), Unstoppable (2016), Myths & Legends (2017) i Stripped (2017), a także debiutancki album studyjny Atlas z 2017 roku. Utwory z tych wydawnictw zostały wykorzystane w wielu produkcjach filmowych, takich jak Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Power Rangers, a także w serialu Netflixa – Riverdale.

Dyskografię The Score zamykają EP-ki Pressure i Stay, których premiera miała miejsce w 2019 roku.

The Score w Warszawie – bilety

Pod koniec lutego The Score rozpoczną europejską trasę koncertową. W jej ramach już 1 marca zawitają do warszawskiej Proximy. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

the score w warszawie

Amerykański zespół The Score na początku marca zawita do Polski w ramach europejskiej części trasy Run Like A Rebel. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The Score to […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →