Wspólny utwór Florence and The Machine i The XX dostępny w sieci


04 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jedna z ciekawszych kolaboracji Florence and The Machine, to współpraca z The XX. Posłuchajcie ich wspólnego wykonania You've Got The Love!

Florence and The Machine może i zrobiła sobie przerwę od koncertowania, ale nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Właśnie do sieci trafił oficjalny singiel reworku jednego z utworów zespołu, którego dokonał Jamie XX.

florence and the machine the xx youve got the love

Florence and the Machine i The XX

The XX i Florence Welch przyjaźnią się od lat. Efektem tego były kilkukrotne spotkania artystów na jednej scenie. Wystąpili razem między innymi podczas festiwalu Glastonbury w 2010 roku oraz przy okazji wyjątkowego koncertu zespołu The XX w londyńskim O2 Brixton Academy. W obu przypadkach muzycy wspólnie wykonywali utwór You’ve Got The Love pochodzący z debiutanckiego albumu Florence and The MachineLungs, który w tym roku obchodził swoje dziesięciolecie.

Śpiewany w oryginale przez Candi Station utwór doczekał się świetnego reworku Jamiego XX. Jego wersja od kilku lat nieoficjalnie krążyła po sieci. Po kilku latach Florence and The Machine postanowiła jednak wydać utwór. Już dziś możecie go słuchać we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTubie! Sprawdźcie!

Florence and the Machine – You’ve Got The Love (Jamie xx Rework)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.