kadr z teledysku

Ten Typ Mes ujawnia listę gości na „Hello Baby”


08 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W tym miesiącu na rynku fonograficznym pojawi się kolejna płyta Piotra Szmidta pt. Hello Baby. W związku ze zbliżającą się premierą Ten Typ Mes podzielił się z fanami listą nazwisk, które pojawią się gościnnie na albumie.

Ten Typ Mes przedstawia gości na Hello Baby

Za pośrednictwem social mediów Ten Typ Mes poinformował słuchaczy o liście gości na zbliżającym się albumie. Oprócz gospodarza na Hello Baby usłyszymy Legendarnego Afrojaxa, Kękę, Bersona, Gedza, Kozę, Dizkreta oraz Emila Blefa. Większość z wymienionych raperów posiada potomstwo, co bezpośrednio łączy się z tematyką nadchodzącego krążka Tego Typa. Raper nie ujawnił, w których utworach wystąpią raperzy.

Siłą jednych jest kontrast. Walorem innych – podobieństwo poglądów.

Zapowiada Ten Typ Mes

W sieci dostępna jest również lista producentów, których podkłady znajdą się na nowej płycie Mesa. Bity i kompozycje stworzyli m.in. Kuba Więcek, Jordan_bypass, @atutowy, WorstCase, Dryskull, Spear Oh czy Moo Latte.

Hello Baby w listopadzie

Premierę najnowszej płyty Mesa zaplanowano na 19 listopada. To pierwszy solowy projekt warszawskiego rapera od trzech lat. Do tej pory opublikowano cztery single: Only in Warsaw, Idealny raper, Joga oraz Akuku, wraz z którym Ten Typ Mes podzielił się tytułem albumu oraz radosną nowiną o zostaniu rodzicem.

Zobacz: Ten Typ Mes z nowym singlem pt. Akuku. Raper podzielił się tytułem płyty i okładką

Hello Baby to pierwszy koncepcyjny album w karierze Mesa. Raper wyjaśnił zamysł projektu w specjalnie wystosowanym komunikacie tuż po premierze Akuku, za którego produkcję odpowiada Moo Latte.

Punkty orientacyjne Hello Baby to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty.

Wyjaśnia szef Alkopoligamii

Ten Typ Mes – Akuku

ten typ mes hello baby
okładka albumu Hello Baby Tego Typa Mesa

Kękę wystąpi we Wrześni

Kękę, jeden z gości na Hello Baby, wystąpi we Wrześni 18 grudnia. Koncert odbędzie się w Kinie Trójka przy Koszarowej 14/16.

Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie. Osoby poniżej 16. roku życia mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również jest zobowiązany do posiadania biletu. Wejściówki można kupić na Biletomat.pl.

W tym miesiącu na rynku fonograficznym pojawi się kolejna płyta Piotra Szmidta pt. Hello Baby. W związku ze zbliżającą się premierą Ten Typ Mes podzielił się z fanami listą nazwisk, które pojawią się gościnnie na albumie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →