fot. @ignacyfotografuje

Ten Typ Mes z nowym singlem pt. „Akuku”. Raper podzielił się tytułem płyty i okładką


23 września 2021

Podziel się newsem:

Ten Typ Mes opublikował następny singiel z nadchodzącej płyty. Raper przy okazji premiery Akuku poinformował o tytule płyty oraz… narodzinach syna.

Ten Typ Mes z nowym singlem

Warszawski raper postanowił podzielić się radosną nowiną ze słuchaczami za pośrednictwem utworu. Singiel Akuku został stworzony wspólnie z Moo Latte, który odpowiada za kompozycję. Dodatkowych wokali udzieliła Maryla Modzelan. Za mix i aranżację wokali odpowiedzialny jest @atutowy, natomiast za mix i mastering Enzu. Utwór, choć bez teledysku, wzbogacono okładką albumu autorstwa Aleksandra Żurkowskiego (zdjęcie) oraz Mateusza Machalskiego (oprawa graficzna). Na pierwszym planie raper przedstawia swojego potomka – Rysia. Do tej pory zbliżające się wydawnictwo promowały single Only in Warsaw, Idealny raper oraz Joga.

Ten Typ Mes – Akuku

Okazuje się bowiem, że wątpliwości, o których Mes pisał w Jodze czy Idealnym raperze mają pozytywne tło: Typ właśnie pierwszy raz został ojcem, a płyta powstawała w okresie starań o potomstwo. Akuku z melancholijnym bitem Moo Latte’a to nucona opowieść o nerwach i lękach, które często towarzyszą przyszłym rodzicom.

czytamy pod singlem

Zobacz: Mes i jego ego nie biegają na Jogę

Znamy tytuł kolejnej płyty Typa

Jeszcze do niedawna tytuł nadchodzącej płyty Szmidta był owiany tajemnicą. W związku z premierą Akuku, raper podzielił się tytułem zbliżającego się krążka. Kolejny album Tego Typa Mesa nazywa się Hello Baby i będzie składała się z 17 utworów w wersji limitowanej, natomiast w wersji standardowej będzie ich 15. Hello Baby pojawi się na sklepowych półkach oraz platformach streamingowych 19 listopada.

Nagrałem pierwszy w życiu koncept album, a żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne Hello Baby to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty.

zapowiada Mes
mes hello baby
okładka albumu, fot. Aleksander Żurkowski, graf. Mateusz Machalski

Ten Typ Mes opublikował następny singiel z nadchodzącej płyty. Raper przy okazji premiery Akuku poinformował o tytule płyty oraz… narodzinach syna. Ten Typ Mes z nowym singlem Warszawski raper postanowił podzielić się radosną nowiną ze słuchaczami za pośrednictwem utworu. Singiel Akuku został stworzony wspólnie z Moo Latte, który odpowiada za kompozycję. Dodatkowych wokali udzieliła Maryla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →