„Nowy rok, nowy ja” – Gverilla i Ten Typ Mes po raz kolejny łączą siły we wspólnym utworze!


26 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Gverilla w nowy rok wchodzi bardzo konkretnie, czego efektem jest kolejna kolaboracja z Tym Typem Mesem, niekwestionowaną legendą polskiego rapu.

Nowy rok, nowy Gverilla

Tuż przed weekendem otrzymaliśmy kolejną odsłonę kolaboracji pomiędzy Gverillą i Tym Typem Mesem. Pierwszy raz panowie przecięli się przy okazji pracy Gve nad Hologramem, gdzie szef Alkopoligamii udzielił się w utworze pt. Siostra.

Gverilla feat. Ten Typ Mes – Siostra

Natomiast Nowy rok, nowy ja, to numer, z którym śmiało może utożsamić się każdy z nas. Kto bowiem nie miał nigdy postanowień noworocznych, które w większości okazały się większym fiaskiem, niż transfer Bartosza Kapustki do angielskiego Leicester.

gverilla
źródło – materiały prasowe

Tymczasem Gverilla i Mes w swoim nowym numerze jasno zaznaczają, że zawsze pomimo często nieprzychylnego losu, warto próbować i korzystać z nowych szans. Inspiracją do utworu była technologia, której rozwój i ewolucja postępuje z dnia na dzień.

Gverilla feat. Ten Typ Mes – Nowy rok, nowy ja

Bit do najnowszego singla skomponował Kusha, z którym Gve współpracował chociażby przy okazji #Hot16Challenge2. Natomiast za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Igor Ignacy Leśniewski. Popularny youtuber ostatnimi czasy zajmuje się produkcją teledysków i… całkiem nieźle mu to wychodzi. Leśniewski na swoim koncie ma miedzy innymi klipy do Halo, czy Dziewczyny z Biblioteki.

favst/gibbs feat. Kukon – halo

Natomiast, jeżeli chcielibyście dowiedzieć się co do zaoferowania ma Gverilla, odsyłam Was do naszego cyklu Rytmy Osiedla, gdzie przedstawiamy sylwetki młodych i obiecujących zawodników.

Jeżeli zaś chodzi długogrający album Gverilii, znajdziecie go pod tym linkiem.

Gverilla w nowy rok wchodzi bardzo konkretnie, czego efektem jest kolejna kolaboracja z Tym Typem Mesem, niekwestionowaną legendą polskiego rapu. Nowy rok, nowy Gverilla Tuż przed weekendem otrzymaliśmy kolejną odsłonę kolaboracji pomiędzy Gverillą i Tym Typem Mesem. Pierwszy raz panowie przecięli się przy okazji pracy Gve nad Hologramem, gdzie szef Alkopoligamii udzielił się w utworze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup BIlet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →