TEDE premierowym singlem i klipem „ŁEBAĆ TO!” zaprasza fanów na swoje 45 urodziny


19 lipca 2021

Podziel się newsem:

TEDE ze swoją wakacyjną imprezą urodzinową na stale wpisał się już w kalendarze letnich wydarzeń swoich fanów. Zmieniła się tylko przestrzeń całego zamieszania. Nie jest to już kultowe Mielno, w którym melanż był epicki. Ale ŁEBAĆ TO, bawić będziemy się i tak wybornie.

Zaproszenie wystosowane w premierowym singlu i klipie

Oficjalne zaproszenie na swoje 45 urodziny TEDE wystosował do swoich słuchaczy przed weekendem. Naturalnie jest to zaproszenie słowno-muzyczne. W tym przypadku pod postacią wdzięcznie zatytułowanego singla ŁEBAĆ TO. Numeru na wskroś wakacyjnego. Jakie inne bowiem mogło być zaproszenie na jedną z bardziej gorących wakacyjnych imprez w rapowym klimacie? W tym roku, jaki niesie ze sobą KA$ABLANCA, rzecz jasna! Jest więc i bujający beat od SIR MICHA, jest i klip nakręcony, a jakże, na łebskiej plaży. I przede wszystkim sam TEDE, gospodarz numeru, jak i całej nadchodzącej imprezy, który te plażowe klimaty czuje, jak nikt! A i w tym roku zdecydowanie w formie jest wysokiej! Wysoko będzie również na zbliżających się urodzinach! Jest to pewne, a numer ŁEBAĆ TO skutecznie zachęca do partycypowania w tym wydarzeniu.

TEDE – ŁEBAĆ TO

Urodzinowa celebracja już w ten weekend!

Tegoroczna, urodzinowa impreza szefa NWJ dziać się będzie niewiele po ponad miesiącu od premiery albumu KA$ABLANCA, czyli najnowszej płyty duetu TEDE & SIR MICH. I z pewnością właśnie koncert z okazji 45 urodzin TDF-a będzie jedną z lepszych okazji, by na żywo usłyszeć ten materiał! Cała natomiast celebracja kolejnej przeżytej wiosny Jacka Granieckiego trwać będzie od piątku do niedzieli. A precyzyjniej rzecz ujmując, będzie to weekend od 23 do 25 lipca, czyli ten najbliższy! Część koncertowa urodzin TEDE-go rozłożono na dwa dni, a zbierzemy się wówczas pod sceną w klubie Euphoria. Jak zaznaczają jednak organizatorzy, na tym niespodzianki zaplanowane na najbliższy weekend w Łebie, się nie kończą! Zatem ŁEBAĆ TO to wszystko, kupować bilety na 45 URODZINY TEDE i w piątek widzimy się na plaży!

TEDE & SIR MICH – LEĆ ZE MNĄ

Już od 23 do 25 lipca wraz z TEDE i resztą ekipą NWJ celebrować będziemy urodziny rapera zarówno na koncercie w klubie jak i na plaży w Łebie.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →